ΕΠΣ Θράκης: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των κατηγοριών

Ανταπόκριση από την Κομοτηνή: Δημήτρης Μπακιρτζής

–  Αργά το απόγευμα της Παρασκευής πραγματοποιήθηκε η συνεδρίαση της Επιτροπής Διαιτησίας της ΕΠΣ Θράκης και ορίστηκαν οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου για τα παιχνίδια της Α1, Α2, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

 

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΠΛΕΪ ΟΦ, 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΣΑΒΒΑΤΟ 12/4, ΩΡΑ 17:00)

Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου – Ελπίδα Σαπών (Ρόιδος, Χούσκογλου, Γιάσαρης)

Αστέρας Αιγείρου – Δόξα Προσκυνητών (Τσιαβδαρίσης, Μπερμπέρ, Γκιόσης)

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Δόξα Σώστη (Κιγιτζή, Μπαλάφας, Σαμουρκασίδης)

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ, 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΣΑΒΒΑΤΟ 12/4, ΩΡΑ 17:00)

Πόντος Κομοτηνήςς – Καλλίστη (Γκόγκος, Πολυχρονίδης, Μουμίν)

Ροδίτης – Ξυλαγανή (Χαμαλίδης, Κοτσαρίδης, Τανανάκη)

Αγιοι Θεόδωροι – Μίσχος (Κουμπαράκης, Χαρίτσης, Δημητριάδης)

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΠΛΕΪ ΟΦ, 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΣΑΒΒΑΤΟ 12/4, ΩΡΑ 17:00)

Ορφέας Στρύμης – Φιλία Κομοτηνής (Παπαγγελής, Μωραϊτης, Δανδανίδης)

Αμαξάδες – Αγιοχωρι (Δρακίδης, Καραγιαννίδης, Ραΐφ)

Βιστωνίδα Κοπτερού – Παγούρια (Κακουλίδης, Ευγενίδου, Τζιότζιος)

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ, 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 13/4, ΩΡΑ 16:00)

Λύκειο – Ηρακλής Σαπών (Χουσκογλου, Μπερμπέρ, Γκιόσης)

Δοξα Γρατινής – Ατσάλι Αρχοντικών (Ροιδος, Παπαδοπουλος, Τσιλφιδου)

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΚΥΡΙΑΚΗ 13/4, ΩΡΑ 16:00)

Νεολαία Αλανοτόπου – Πολύανθος (Κακουλίδης, Χαρίτσης, Δανδανίδης)

Φανάρι – Αρίσβη (Κουμπαράκης, Δημητριάδης, Μωραΐτης)

Πάσος – Φιλύρα (Δρακίδης, Παπαγεωργίου, Σαμουρκασίδης)

Ελπίδες Κομοτηνης – Σκάλωμα (Χαμαλίδης, Μπαλάφας, Καραγκιόζης)

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΣΑΒΒΑΤΟ 12/4, ΩΡΑ 17:00)

Μύστακας – Δοκός (Παπαγεωργίου, Σαρίδης, Καρακασίδης)

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΚΥΡΙΑΚΗ 13/4, ΩΡΑ 16:00)

Ηφαιστος – ΑΕΚ (Παπαγγελής, Ευγενίδου, Μουμίν)

Материалы по теме:

Nα διευρύνει τις νίκες του κόντρα στην Παναχαϊκή θέλει ο Τεννές! Η προϊστορία του κόντρα στους Πατρινούς
Η ομάδα του ΑΟΞ θα αναμετρηθεί στα Πηγάδια με την Παναχαϊκή την Τετάρτη (21/4) και ο προπονητής της Ξάνθης, Μπάμπης Τεννές ψάχνει την πρώτη ...
Από τεσσάρα σε τεσσάρα τους γλεντάει τους “μεγάλους”! Ξάνθη για μεγάλα πράγματα!!!
Ανταπόκριση από την Ξάνθη: Νεκτάριος Αμποβιανίδης -  Εμφάνιση από… άλλο πλανήτη για την Skoda Ξάνθη, η οποία χτύπησε αλύπητα σαν χταπόδι μετά τον ΠΑΟΚ ...
Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές του «Ελ Θράκικο» και οι θρακιώτικοι ορισμοί στα εξ’ αναβολής ματς της 14ης αγωνιστικής
  Τους διαιτητές που θα διευθύνουν τους εξ αναβολής αγώνες της 14ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής και  μεταξύ αυτών και το επονομαζόμενο «μινι Ελ Θρακικο» ...
ΕΠΣ Θράκης: Όλα όσα έγιναν στη μεγάλη νίκη της Δόξας Σιδηροχωρίου κόντρα στον Ορφέα Ξυλαγανής
  Με «άδεια χέρια» έφυγε ο Ορφεάς Ξυλαγάνης απο το Σιδηροχώρι καθώς η Δόξα κατάφερε να επικρατήσει με 4-0 στα πλαίσια της 9ης αγωνιστικής της Α' ...
ΕΠΣ Έβρου: Αραμπατζής και Λαμπίδης οι νέοι ενωσιακοί προπονητές
Ο Γιώργος Αραμπατζής και ο Τάκης Λαμπίδης είναι οι νέοι ενωσιακοί προπονητές της ΕΠΣ Έβρου, με ευθύνη για το βόρειο και το νότιο τμήμα ...

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here