Η ατζέντα του θρακιώτη φιλάθλου (Σάββατο 15/2)

Δείτε όλες τις αθλητικές δραστηριότητες της ημέρας που οφείλει να γνωρίζει ο κάθε θρακιώτης φίλαθλος που σέβεται τον εαυτό του. Όλοι οι αγώνες, τα γήπεδα και οι ώρες έναρξης με ένα κλικ, για να… μη χάσετε την μπάλα!

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  2014

 

10:00  Αθλητικό Κέντρο Emileon, Αγρίνιο: Παναιτωλικός – Πανθρακικός  (Ποδόσφαιρο, Super League, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ15, Βορειος Όμιλος, Δ’ Γύρος, 5η αγωνιστική)

11:00  Δημοτικό Γήπεδο Νέου Σιδηροχωρίου: Πανθρακικός – Παναθηναϊκός (Ποδόσφαιρο, Super League, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ20, 25η αγωνιστική)

12:30  Αθλητικό Κέντρο Emileon, Αγρίνιο: Παναιτωλικός – Πανθρακικός  (Ποδόσφαιρο, Super League, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ15, Βορειος Όμιλος, Γ’ Γύρος, 7η αγωνιστική)

13:00  Εγκαταστάσεις Πηγαδίων, Ξάνθη: Skoda Ξάνθη – ΠΑΟΚ  (Ποδόσφαιρο, Super League, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ15, Βόρειος Όμιλος, Δ’ Γύρος, 5η αγωνιστική)

15:00  Skoda Xanthi Arena, Πηγάδια: Skoda Ξάνθη – ΑΕΛ Καλλονής (Ποδόσφαιρο, Super League, 25η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση τηλεοπτικά από τη Nova και ιντερνετικά από το ThrakiSportS)

15:00  Α1 Κατηγορία ΕΠΣ Θράκης (Ποδόσφαιρο, 22η και τελευταία αγωνιστική)

15:00  Α’ Κατηγορία ΕΠΣ Έβρου (Ποδόσφαιρο, Νότιος Όμιλος, 16η αγωνιστική)

15:00  Β Κατηγορία ΕΠΣ Ξάνθης (Ποδόσφαιρο, εξαναβολής αγώνες)

15:00  Κλειστό Μπαλτατζή, Ξάνθη: Αρίων Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης (Μπάσκετ, Πρωτάθλημα Εφήβων)

16:00  Κλειστό Γυμναστήριο «Μιχάλης Παρασκευόπουλος», Αλεξανδρούπολη: Νίκη Αλεξανδρούπολης – Αίας Ευόσμου (Βόλεϊ, Α2 Γυναικών, Γ’ Όμιλος, 17η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS)

17:00  Κλειστό Γυμναστήριο Φερών: Θύελλα Φερρών – Νέα Βύσσα (Βόλεϊ, Β’ Εθνική Γυναικών, Δ’ Όμιλος, Β’ Γύρος, 5η αγωνιστική)

18:00  Κλειστό Γυμναστήριο Βότση, Θεσσαλονίκη: Μέγας Αλέξανδρος – ΓΕ Αλεξανδρούπολης (Βόλεϊ, Α2 Ανδρών, Γ’ Όμιλος, 16η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS)

18:00  ΔΑΚ Ξάνθης: Ερμογένης Ξάνθης – ΑΕ Κομοτηνής  (Βόλεϊ, Β’ Εθνική Γυναικών, Δ’ Όμιλος, Β’ Γύρος, 5η αγωνιστική)

18:00  Κλειστό Σουφλίου: Έβρος Σουφλίου – Ερμής Δράμας  (Βόλεϊ, Β’ Εθνική Γυναικών, Δ’ Όμιλος, Β’ Γύρος, 5η αγωνιστική)

19:00  Κλειστό Γυμναστήριο «Μιχάλης Παρασκευόπουλος», Αλεξανδρούπολη: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Παναθηναϊκός (Βόλεϊ, Volley League, 15η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS)