Η ατζέντα του θρακιώτη φιλάθλου (Σάββατο 08/2)

Δείτε όλες τις αθλητικές δραστηριότητες της ημέρας που οφείλει να γνωρίζει ο κάθε θρακιώτης φίλαθλος που σέβεται τον εαυτό του. Όλοι οι αγώνες, τα γήπεδα και οι ώρες έναρξης με ένα κλικ, για να… μη χάσετε την μπάλα!

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  2014

 

 

15:00  Γήπεδο Τριανδρίας, Θεσσαλονίκη: Άρης – Skoda Ξάνθη (Ποδόσφαιρο, Super League, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ15)

15:00  Α1 Κατηγορία ΕΠΣ Θράκης (Ποδόσφαιρο, 21η αγωνιστική)

15:00  Α’ Κατηγορία ΕΠΣ Έβρου (Ποδόσφαιρο, Νότιος Όμιλος, 15η αγωνιστική)

15:00  Β1 Κατηγορία ΕΠΣ Ξάνθης (Ποδόσφαιρο, 17η αγωνιστική)

15:00  Κλειστό Γυμναστήριο Κομοτηνής: ΑΕ Κομοτηνής – Φοίνικας (Βόλεϊ, Β’ Εθνική Γυναικών, Δ’ Όμιλος, Β’ Γύρος, 4η αγωνιστική)

15:00  Κλειστό Ευμοίρου, Ξάνθη:  Ασπίδα Ξάνθης – Αίας Κομοτηνής (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Παιδικό Πρωτάθλημα)

16:00  Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας, Θεσσαλονίκη: Ηρακλής – ΑΟ Ορεστιάδας (Βόλεϊ, α2 Ανδρών, Γ’ Όμιλος, 15η αγωνιστική)

16:00  Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Βύσσας: Νέα Βύσσα – Ερμογένης Ξάνθης  (Βόλεϊ, Β’ Εθνική Γυναικών, Δ’ Όμιλος, Β’ Γύρος, 4η αγωνιστική)

16:30  Κλειστό Κραχτίδη, Δράμα: Ερμής Δράμας – Θύελλα Φερών (Βόλεϊ, Β’ Εθνική Γυναικών, Δ’ Όμιλος, Β’ Γύρος, 4η αγωνιστική)

17:00  Κλειστό Γυμναστήριο Κομοτηνής: ΑΕ Κομοτηνής – Καβάλα (Βόλεϊ, Β’ Εθνική Ανδρών, Δ’ Όμιλος, Β’ Γύρος, 4η αγωνιστική)

17:00  Κλειστό Μπαλτατζή, Ξάνθη: Αρίων Ξάνθης – ΑΕ Κομοτηνής (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Α1 Ανδρών, Β’ Όμιλος, 10η αγωνιστική)

17:00  Κλειστό Αλεξανδρούπολης: Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης – Φιλία Ορεστιάδας (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Α1 Ανδρών, Β’ Όμιλος, 10η αγωνιστική)

17:15  Στάδιο «Γ. Καμάρας», Ριζούπολη, Αθήνα: Απόλλων Σμύρνης – Skoda Ξάνθη  (Ποδόσφαιρο, Super League, 24η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση τηλεοπτικά από το Novasports 1 και ιντερνετικά από το ThrakiSportS)

18:00  Κλειστό Βότση, Θεσσαλονίκη: Ναύαρχος Βότση – Νίκη Αλεξανδρούπολης (Βόλεϊ Α2 Γυναικών. Γ’ Όμιλος, 16η αγωνιστική)

19:00  Κλειστό «Νίκος Σαμαράς», Ορεστιάδα: Ορεστιάδα – Έβρος Σουφλίου (Βόλεϊ, Β’ Εθνική Ανδρών, Δ’ Όμιλος, Β’ Γύρος, 4η αγωνιστική)

19:30  Κλειστό Γυμναστήριο Γλυφάδας, Αθήνα: ΑΕΚ – Εθνικός Αλεξανδρούπολης  (Βόλεϊ, Volley League, 16η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση τηλεοπτικά από το Novasports 4 και ιντερνετικά από το ThrakiSportS)