Η ατζέντα του θρακιώτη φιλάθλου (Κυριακή 19/1)

Δείτε όλες τις αθλητικές δραστηριότητες της ημέρας που οφείλει να γνωρίζει ο κάθε θρακιώτης φίλαθλος που σέβεται τον εαυτό του. Όλοι οι αγώνες, τα γήπεδα και οι ώρες έναρξης με ένα κλικ, για να… μη χάσετε την μπάλα!

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  19  ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014

 

11:00  Δημοτικό Γήπεδο Κάλχα, Κομοτηνή: Ροδόπη ’87 – Βασίλισσα της Θράκης (Ποδόσφαιρο, Γ’ Εθνική Γυναικών, 5η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS)

11:00  Εγκαταστάσεις Μαρτινέγκρο, Ηράκλειο: Εργοτέλης – Skoda Ξάνθη (Ποδόσφαιρο, Super League, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ20, 20η αγωνιστική)

11:00  Δημοτικό Γήπεδο Σώστη: Πανθρακικός – Skoda Ξάνθη (Ποδόσφαιρο, Super League, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ15, 1η αγωνιστική 4ου Γύρου)

11:00  Α2 Κατηγορία ΕΠΣ Θράκης (Ποδόσφαιρο, 15η αγωνιστική)

11:00  Β’ Κατηγορία ΕΠΣ Ξάνθης (Ποδόσφαιρο, Β’ Όμιλος, 12η αγωνιστική)

11:00  Γ’ Κατηγορία ΕΠΣ Θράκης (Ποδόσφαιρο, 15η αγωνιστική) 

13:00  Εγκαταστάσεις ΕΠΣ Μακεδονίας, Μίκρα, Θεσσαλονίκη: Άρης – Skoda Ξάνθη (Ποδόσφαιρο, Super League, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ17, 3η αγωνιστική 3ου Γύρου)

14:00  Γήπεδο Σταυρού, Βέροια: Βέροια – Πανθρακικός (Ποδόσφαιρο, Super League, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ17, 3η αγωνιστική 3ου Γύρου)

15:00  Δημοτικό Γήπεδο Σιδηροκάστρου: Εθνικός Σιδηροκάστρου – ΠΑΟ Κοσμίου (Ποδόσφαιρο, Γ’ Εθνική, Α’ Όμιλος, 14η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS) 

15:00  Δημοτικό Γήπεδο Αγιονερίου, Κιλκίς: Εθνικός Αγιονερίου – Έβρος Σουφλίου  (Ποδόσφαιρο, Γ’ Εθνική, Α’ Όμιλος, 14η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS)

15:00  Α’ Κατηγορία ΕΠΣ Έβρου (Ποδόσφαιρο, Βόρειος Όμιλος, 12η αγωνιστική)

15:00  Α’ Κατηγορία ΕΠΣ Ξάνθης (Ποδόσφαιρο, 17η αγωνιστική)

15:00  Β’ Κατηγορία ΕΠΣ Θράκης (Ποδόσφαιρο, 15η αγωνιστική)

15:00  B’ Κατηγορία ΕΠΣ Έβρου (Ποδόσφαιρο, 12η αγωνιστική)

17:15  Παγκρήτιο Στάδιο, Ηράκλειο: Εργοτέλης – Skoda Ξάνθη  (Ποδόσφαιρο, Super League, 20η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση τηλεοπτικά από τη Nova και ιντερνετικά από το ThrakiSportS)

18:00  Κλειστό Γυμναστήριο Tούμπας, Θεσσαλονίκη: ΜΕΝΤ – ΓΑΣ Κομοτηνή (Μπάσκετ,  Γ’ Εθνική, Β’ Όμιλος Βορρά, 12η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS)

18:00  Κλειστό Γυμναστήριο Ευμοίρου, Ξάνθη: Ασπίδα Ξάνθης – Μαντουλίδης (Μπάσκετ, Γ’ Εθνική, Β’ Όμιλος Βορρά, 12η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS)

19:00  Κλειστό Γυμναστήριο Αγιάς, Πάτρα: Παναχαϊκή – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Βόλεϊ, Volley League, 12η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here