Η ατζέντα του θρακιώτη φιλάθλου (Σάββατο 21 /12)

Δείτε όλες τις αθλητικές δραστηριότητες της ημέρας που οφείλει να γνωρίζει ο κάθε θρακιώτης φίλαθλος που σέβεται τον εαυτό του. Όλοι οι αγώνες, τα γήπεδα και οι ώρες έναρξης με ένα κλικ, για να… μη χάσετε την μπάλα!

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  21   ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013

 

11:00  Γήπεδο Ηφαίστου, Περιστέρι, Αθήνα: Ατρόμητος Περιστερίου – Πανθρακικός (Ποδόσφαιρο, SuperLeague, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ20, 17η αγωνιστική)

14:00  Γήπεδο Σταυρού, Βέροια: Βέροια – SkodaΞάνθη (Ποδόσφαιρο, SuperLeague, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ17, Γ’ Γύρος, 1η αγωνιστική)

14:00  Εγκαταστάσεις Πηγαδίων, Ξάνθη: SkodaΞάνθη – Άρης Θεσσαλονίκης (Ποδόσφαιρο, SuperLeague, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ15)

15:00  Α’ Κατηγορία ΕΠΣ Έβρου (Ποδόσφαιρο, Νότιος Όμιλος, 11η αγωνιστική)

15:00  Α’ Κατηγορία ΕΠΣ Ξάνθης (Ποδόσφαιρο, 14η αγωνιστική)

15:00  Α1 Κατηγορία ΕΠΣ Θράκης (Ποδόσφαιρο, 16η αγωνιστική)

15:00  Α2 Κατηγορία ΕΠΣ Θράκης (Ποδόσφαιρο, 15η αγωνιστική)

17:00  Κλειστό Γυμναστήριο «Μιχάλης Παρασκευόπουλος», Αλεξανδρούπολη: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ολυμπιακός (Βόλεϊ, VolleyLeague, 11η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από τη Novaκαι ιντερνετικά από το ThrakiSportS)

17:00  Κλειστό Γυμναστήριο Χρυσούπολης: Χρυσούπολη – Αρίωνας Ξάνθης (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Α1 Κατηγορία Ανδρών, 6η αγωνιστική)

17:15  Δημοτικό Στάδιο Περιστερίου: Ατρόμητος Περιστερίου – Πανθρακικός (Ποδόσφαιρο, SuperLeague, 17η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από τη Novaκαι ιντερνετικά από το ThrakiSportS)

18:00  Κωνσταντοπούλειο Κλειστό Γυμναστήριο, Θεσσαλονίκη: Ωραιόκαστρο – Νίκη Αλεξανδρούπολης (Βόλεϊ, Α2 Κατηγορία Γυναικών, Γ’ Όμιλος, 11η αγωνιστική)

18:00  Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Βύσσας: Νέα Βύσσα – ¨Εβρος Σουφλίου (Βόλεϊ, Β’ Εθνική Γυναικών, Δ’ Όμιλος, εξ’ αναβολής αγώνας)

18:00  Κλειστό Γυμναστήριο Διδυμοτείχου: Σπάρτακος Διδυμοτείχου – Εβρος Σουφλίου (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Α2 Κατηγορία Ανδρών, 6η αγωνιστική)

 

20:00  Κλειστό Γυμναστήριο Ευόσμου, Θεσσαλονίκη: Αίας Ευόσμου – ΑΟ Ορεστιάδας (Βόλεϊ, Α2 Κατηγορία Ανδρών, Γ’ Όμιλος, 10η αγωνιστική)