ΕΠΣ Ξάνθης: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των κατηγοριών

Ανταπόκριση από την Ξάνθη: Νεκτάριος Αμποβιανίδης

–  Με τους αγώνες της όγδοης αγωνιστικής συνεχίζεται το πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Ξάνθης το Σάββατο ενώ την Κυριακή διεξάγονται τα ματς της 7ης αγωνιστικής στους δυο ομίλους της Β. Ξεχωρίζουν ασφαλώς τα παιχνίδια ανάμεσα σε Παύλο Μελά Κουτσού και Ορφέα Ξάνθης καθώς και σε Αναγέννηση Θαλασσιάς και Βιστωνίδα, που θα κρίνουν πολλά στην υπόθεση κορυφή της μεγάλης κατηγορίας του ερασιτεχνικού πρωταθλήματος.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Ξάνθης (Σάββατο 9/11, Ωρα έναρξης 15:00, ζωντανή μετάδοση της εξέλιξης των αγώνων από το ThrakiSportS):

Ασπίδα Ξάνθης – Ατρόμητος Χρύσας (Δέλλιος, Κοτινούδης, Πατηνιώτης)
 Άρης Αβάτου – Νέστος Κύρνου (Μπαχαρίδης, Χατζημωϋσιάδης, Κωνσταντινίδης Σ.)
Παύλος Μελάς Κουτσού – Ορφέας Puma Ξάνθης (Καραουλάνης, Εμπλιούκ, Βασίλας)
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Α.Ο. Βιστωνίδα (Μπουραζάνης, Γαβριηλίδης, Οτουζμπίρ)
Εχίνος Σπορ – Α.Ε Ξάνθης (Κωνσταντινίδης Κ.- Κοριάνογλου – Πασχαλίδης Γ.)
Εθνικός Κιμμερίων – Ερμής Μάνδρας (Γκράνς, Κούλα, Γιαλαμουίδης)
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Άρης Πετεινού (Ουζουνίδης, Χρυσέλης, Γκιαούρης)
Ρεπό:Αστέρας Μαγικού

 

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της Β1 Κατηγορίας ΕΠΣ Ξάνθης (7η αγωνιστική, Κυριακή 10/11, Ωρα 11:00):

Δόξα Σταυρούπολης – Εθνικός Ολβίου (Φραγκουλίδης, Καραουλάνης, Αγγελάκη)
Κόσυνθος Ξάνθης 2005 – ‘Ενωση Ελπίς Σουνίου (Κοριάνογλου, Χρυσέλης, Πασχαλίδου)
Ορφανό Ξάνθης – Δόξα Μυρωδάτου (Κων/νίδης, Γκαϊτατζής, Μαγγίνας)
Ελπίς Γενησέας – Κεσσάνη Ερασμίου (Κων/νίδης, Βασίλας, Σιμελίδης)
Αποξ Σκόντα – Άτλας Σελίνου (Ουζουνίδης, Ανεστίδης, Χαραλαμπίδου)

 

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της Β2 Κατηγορίας ΕΠΣ Ξάνθης (7η αγωνιστική, Κυριακή 10/11, Ωρα 15:00)

Κεραυνός Παλαιού Κατραμίου – Απόξ Ραιδεστός (Ανεστίδης,  Δέλλιος, Ελευθεράκης)
Πας Φίλιων – Ορφέας Νέου Αμισσού (Μπουραζάνης, Αλεξανδρίδης, Ζαφειρίου)
Κεντήτη Ξάνθης – Ορφέας Ξάνθης 2005 (Μπαχαρίδης, Κοτινούδης, Μαγγίνας)
Αναγέννηση Παλαιάς Χρύσας – Αετός Τοξοτών (Γαβριηλίδης, Οτουζμπίρ, Σιμελίδης)
Κεραυνός Λευκόπετρας – Σήμαντρα Σπορ (Γκιαούρης, Πατινιώτης, Σπαρτάλης)
Θράκη Συδίνης – Ερυθρός Αστέρας Σελέρου (Γιαλαμουίδης, Πασχαλίδης, Γκαϊτατζής)

 

Материалы по теме:

ΕΠΣ Ξάνθης: Τα ζευγάρια που ανέδειξε η κλήρωση της β΄ φάσης του Κυπέλλου
  Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα η κλήρωση της Β΄ Φάσης του Κυπέλλου της ΕΠΣ Ξάνθης, στην οποία συμμετέχουν οι 16 ομάδες που προκρίθηκαν από την πρώτη ...
Επέτειος: Σαν σήμερα τα τελευταία γκολ του Εβρίτη Ντέμη Νικολαΐδη με τη φανέλα της ΑΕΚ (+video)
Είναι αλήθεια ότι ο επιθετικός από την Αλεξανδρύπολη έχει γράψει τη δική του ιστορία στα ελληνικά γήπεδα, τόσο στο χαμηλό επίπεδο της Γ' Εθνικής ...
Ο πρώην Ξανθιώτης που σκόραρε κόντρα στην Ιαπωνία!
Ανταπόκριση από την Ξάνθη : Νεκτάριος Αμποβιανίδης- Φοβερό παιχνίδι διεξήχθη στην Φλόριντα των Ηνωμένων Πολιτειών με την αντίπαλο της Εθνικής ομάδας στα τελικά του ...
Super League: Για την όγδοη νίκη υποδέχεται τον Ολυμπιακό ο ΑΟΞ! Όλη η προϊστορία…
Με επτά νίκες όλα αυτά τα χρόνια, αλλά και πέντε ακόμα ματς να έχουν λήξει ισόπαλα, η Ξάνθη έχει να λέει πως είναι μία ...
Θρακιώτικη “βασσιλική” εξάρα στο Νέστο Χρυσούπολης!
Ανταπόκριση από την Ξάνθη: Νεκτάριος Αμποβιανίδης -  Την πρώτη τους νίκη με 6-0 επί του Νέστου Χρυσούπολης πέτυχαν στα φιλικά παιχνίδια της ...

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here