ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Όλο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος Εφήβων

Ανταπόκριση από Κομοτηνή: Γιάννης Παπαδόπουλος

–  Ξεκινά το προσεχές Σαββατοκύριακο το πρωτάθλημα Εφήβων της ΕΚΑΣΑΜΑΘ, η πρώτη φάση του οποίου θα ολοκληρωθεί τα Χριστούγεννα με την συμμετοχή 18 ομάδων που έχουν χωριστεί σε τρεις ομίλους των έξι. 

Ο πρώτος αφορά ομάδες των Σερρών και της Δράμας (Πανσερραϊκός, Ίκαροι Σερρών, Ορφέας Νέου Σκοπού, ΑΕ Σέρρες, Ρούπελ Σιδηροκάστρου και Τιτάνες Δράμας). Ο δεύτερος πετιλαμβάνει τον Αρίωνα Ξάνθης και πέντε καβαλιώτικες ομάδες (Ενωση Καβάλας, Πάνθηρες ΑΟ Καβάλας, Αστέρας Καβάλας, Αγία Βαρβάρα, μακεδόνες Κρηνίδων). Ο τρίτος περιλαμβάνει αποκλειστικά ομάδες απο τους νομούς της Θράκης (Ασπίδα Ξάνθης, ΓΑΣ Κομοτηνή, ΑΕ Κομοτηνής, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης, Φιλία Ορεστιάδας).

Το πλήρες πρόγραμμα ανά όμιλο, όπως ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΑΜΑΘ:

 

Α’ ΌΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
28/9 (3μμ): Τιτάνες Δράμας-Ορφέας Νέου Σκοπού
29/9 (3μμ): Ίκαροι Σερρών-Πανσερραϊκός
29/9 (3μμ): Ρούπελ Σιδηροκάστρου-ΑΕ Σέρρες
2η αγωνιστική
6/10 (3μμ): ΑΕ Σέρρες-Ίκαροι Σερρών
5/10 (4μμ): Πανσερραϊκός-Τιτάνες Δράμας
6/10 (3μμ): Ορφέας Νέου Σκοπού-Ρούπελ Σιδηροκάστρου
3η αγωνιστική
12/10 (4μμ): Τιτάνες Δράμας-ΑΕ Σέρρες
13/10 (3μμ): Ίκαροι Σερρών-Ρούπελ Σιδηροκάστρου
13/10 (3μμ): Ορφέας Νέου Σκοπού-Πανσερραϊκός
4η αγωνιστική
20/10 (3μμ): Ίκαροι Σερρών-Ορφέας Νέου Σκοπού
19/10 (5μμ): Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Τιτάνες Δράμας
20/10 (3μμ): ΑΕ Σέρρες-Πανσερραϊκός
5η αγωνιστική
27/10 (3μμ): Τιτάνες Δράμας-Ίκαροι Σερρών
27/10 (3μμ): Πανσερραϊκός-Ρούπελ Σιδηροκάστρου
27/10 (3μμ): Ορφέας Νέου Σκοπού-ΑΕ Σέρρες
6η αγωνιστική
9/11 (4μμ): Ορφέας Νέου Σκοπού-Τιτάνες Δράμας
10/11 (2μμ): Πανσερραϊκός-Ίκαροι Σερρών
10/11 (4μμ): ΑΕ Σέρρες-Ρούπελ Σιδηροκάστρου
7η αγωνιστική
16/11 (3μμ): Τιτάνες Δράμας-Πανσερραϊκός
17/11 (3μμ): Ίκαροι Σερρών-ΑΕ Σέρρες
17/11 (3μμ): Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Ορφέας Νέου Σκοπού
8η αγωνιστική
23/11 (6μμ): ΑΕ Σέρρες-Τιτάνες Δράμας
24/11 (3μμ): Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Ίκαροι Σερρών
24/11 (5μμ): Πανσερραϊκός-Ορφέας Νέου Σκοπού
9η αγωνιστική
14/12 (3μμ): Τιτάνες Δράμας-Ρούπελ Σιδηροκάστρου
15/12 (3μμ): Ορφέας Νέου Σκοπού-Ίκαροι Σερρών
15/12 (3μμ): Πανσερραϊκός-ΑΕ Σέρρες
10η αγωνιστική
22/12 (3μμ): Ίκαροι Σερρών-Τιτάνες Δράμας
22/12 (3μμ): ΑΕ Σέρρες-Ορφέας Νέου Σκοπού
21/12 (3μμ): Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Πανσερραϊκός
 
Β’ ΌΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
28/9 (4μμ): Αγία Βαρβάρα-Αστέρας Καβάλας
29/9 (3μμ): Μακεδόνες Κρηνίδων-Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)
29/9 (3μμ): Ένωση Καβάλας-Αρίων Ξάνθης
2η αγωνιστική
6/10 (3μμ): Αρίων Ξάνθης-Μακεδόνες Κρηνίδων
6/10 (5μμ): Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)-Αγία Βαρβάρα
6/10 (7μμ): Αστέρας Καβάλας-Ένωση Καβάλας
3η αγωνιστική
12/10 (6μμ): Αγία Βαρβάρα-Αρίων Ξάνθης
13/10 (3μμ): Μακεδόνες Κρηνίδων-Ένωση Καβάλας
13/10 (5μμ): Αστέρας Καβάλας-Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)
4η αγωνιστική
20/10 (3μμ): Μακεδόνες Κρηνίδων-Αστέρας Καβάλας
20/10 (3μμ): Ένωση Καβάλας-Αγία Βαρβάρα
20/10 (3μμ): Αρίων Ξάνθης-Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)
5η αγωνιστική
26/10 (6μμ): Αγία Βαρβάρα-Μακεδόνες Κρηνίδων
27/10 (7μμ): Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)-Ένωση Καβάλας
27/10 (5μμ): Αστέρας Καβάλας-Αρίων Ξάνθης
6η αγωνιστική
9/11 (5μμ): Αστέρας Καβάλας-Αγία Βαρβάρα
10/11 (4μμ): Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)-Μακεδόνες Κρηνίδων
10/11 (5μμ): Αρίων Ξάνθης-Ένωση Καβάλας
7η αγωνιστική
16/11 (8μμ): Αγία Βαρβάρα-Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)
16/11 (3μμ): Μακεδόνες Κρηνίδων-Αρίων Ξάνθης
17/11 (5μμ): Ένωση Καβάλας-Αστέρας Καβάλας
8η αγωνιστική
23/11 (3μμ): Αρίων Ξάνθης-Αγία Βαρβάρα
24/11 (3μμ): Ένωση Καβάλας-Μακεδόνες Κρηνίδων
24/11 (5μμ): Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)-Αστέρας Καβάλας
9η αγωνιστική
14/12 (7μμ): Αγία Βαρβάρα-Ένωση Καβάλας
15/12 (7μμ): Αστέρας Καβάλας-Μακεδόνες Κρηνίδων
15/12 (5μμ): Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)-Αρίων Ξάνθης
10η αγωνιστική
21/12 (3μμ): Μακεδόνες Κρηνίδων-Αγία Βαρβάρα
22/12 (3μμ): Αρίων Ξάνθης-Αστέρας Καβάλας
22/12 (5μμ): Ένωση Καβάλας-Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)
 
Γ’ ΌΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
28/9 (5μμ): Εθνικός Αλεξανδρούπολης-ΓΑΣ Κομοτηνής
28/9 (5μμ): Φιλία Ορεστιάδας-Ασπίδα Ξάνθης
29/9 (4μμ): ΑΕ Κομοτηνής-Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης
2η αγωνιστική
6/10 (4μμ): Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης-Φιλία Ορεστιάδας
6/10 (5μμ): Ασπίδα Ξάνθης-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
5/10 (3μμ): ΓΑΣ Κομοτηνής-ΑΕ Κομοτηνής
3η αγωνιστική
12/10 (5μμ): Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης
12/10 (4μμ): Φιλία Ορεστιάδας-ΑΕ Κομοτηνής
2/11 (7μμ): ΓΑΣ Κομοτηνής-Ασπίδα Ξάνθης
4η αγωνιστική
19/10 (4μμ): Φιλία Ορεστιάδας-ΓΑΣ Κομοτηνής
19/10 (3μμ): ΑΕ Κομοτηνής-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
19/10 (3μμ): Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης-Ασπίδα Ξάνθης
5η αγωνιστική
26/10 (5μμ): Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Φιλία Ορεστιάδας
26/10 (5μμ): Ασπίδα Ξάνθης-ΑΕ Κομοτηνής
26/10 (5μμ): ΓΑΣ Κομοτηνής-Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης
6η αγωνιστική
9/11 (3μμ): ΓΑΣ Κομοτηνής-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
9/11 (5μμ): Ασπίδα Ξάνθης-Φιλία Ορεστιάδας
9/11 (3μμ): Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης-ΑΕ Κομοτηνής
7η αγωνιστική
16/11 (3μμ): Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Ασπίδα Ξάνθης
16/11 (4μμ): Φιλία Ορεστιάδας-Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης
16/11 (3μμ): ΑΕ Κομοτηνής-ΓΑΣ Κομοτηνής
8η αγωνιστική
23/11 (5μμ): Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
24/11 (1μμ): ΑΕ Κομοτηνής-Φιλία Ορεστιάδας
23/11 (5μμ): Ασπίδα Ξάνθης-ΓΑΣ Κομοτηνής
9η αγωνιστική
14/12 (5μμ): Εθνικός Αλεξανδρούπολης-ΑΕ Κομοτηνής
14/12 (5μμ): ΓΑΣ Κομοτηνής-Φιλία Ορεστιάδας
14/12 (4μμ): Ασπίδα Ξάνθης-Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης
10η αγωνιστική
21/12 (3μμ): Φιλία Ορεστιάδας-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
21/12 (5μμ): Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης-ΓΑΣ Κομοτηνής
21/12 (3μμ): ΑΕ Κομοτηνής-Ασπίδα Ξάνθης

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here