Το πρόγραμμα και οι διαιτητές που ορίστηκαν στην πρεμιέρα της ΕΠΣ Ξάνθης

Ανταπόκριση από την Ξάνθη: Νεκτάριος Αμποβιανίδης

–  Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Ξάνθης συνεδρίασε και ανακοίνωσε το βράδυ της Πέμπτης τους διαιτητές της πρεμιέρας των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Ξάνθης, η οποία πλέον, μετά από δύο αναβολές, όλα δείχνουν ότι θα διεξαχθεί κανονικά – αν και υπήρχαν φήμες ότι το πρόβλημα δεν έχει ακόμα λυθεί και δεν αποκλείεται να οδηγηθούμε σε νέα αναβολή.

 

Όπως προκύπτει πάντως από τους νέους ορισμούς, αυτοί σε ελάχιστες περιπτώσεις διαφέρουν σε σχέση με εκείνους που είχαν γίνει μια εβδομάδα πριν, στην αγωνιστική που είχε αναβληθεί. Για παράδειγμα, στην πρώτη κατηγορία, το μόνο που άλλαξε ήταν μια ανταλλαγή εποπτών στους αγώνες Αρη Πετεινού – Αστέρα Μαγικού και Νέστου Κύρνου – Ηρακλή Νέου Ζυγού.

Το ThrakiSportS σας παρουσιάζει αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές της πρεμιέρας της Α’ Κατηγορίας αλλά και των υπολοίπων κατηγοριών, εάν και εφόσον φυσικά διεξαχθούν τελικά αγώνες:

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΣΑΒΒΑΤΟ 21/9, 16:30)

Γήπεδο Πετεινού: Αρης Πετεινού – Αστέρας Μαγικού (Ουζουνίδης, Πατηνιώτης, Βασίλας)
Γήπεδο Κιμμερίων: Εθνικός Κιμμερίων – Ατρόμητος Χρύσας (Μπαχαρίδης, Χατζημωυσιάδης, Γκαϊτατζής)
Γήπεδο Θαλασσιάς: Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ερμής Μάνδρας (Γαβριηλίδης, Κοριάνογλου, Κωνσταντινίδης Σ)
Γήπεδο Κουτσού: Π. Μελάς Κουτσού – ΑΟ Βιστωνίδας (Μπουραζάνης, Οτουζμπίρ, Σαββόπουλος)
Γήπεδο Κοτύλης: Εχίνος Σπορ – Ορφέας Puma Ξάνθης (Καραουλάνης, Πασχαλίδης Γ, Χρυσέλης)
Γήπεδο Μαγγάνων: Αρης Αβάτου – ΑΕ Ξάνθης (Κωνσταντινίδης Κ, Γκιαούρης, Μαγγίνας)
Γήπεδο Κύρνου: Νέστος Κύρνου – Ηρακλής Νέου Ζυγού (Γιαλαμουίδης, Εμπλιούκ, Δασκαλόπουλος)

 

Β1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΚΥΡΙΑΚΗ 22/9, 11:00)
Γήπεδο Σταυρούπολης: Δόξα Σταυρούπολης – ΑΠΟΞ Σκόντα (Δέλλιος, Αλεξανδρίδης,. Ανεστίδης)
Γήπεδο Κυψέλης: ΑΕΚ Κυψέλης – Ελπίδα Γενησέας (Κοριάνογλου, Οτουζμπίρ, Ελευθεράκης)
Γήπεδο Ερασμίου: Κεσσάνη Ερασμίου – Ορφανό Ξάνθης (Κοτινούδης, Σιμελίδης, Μαγγίνας)
Γήπεδο Μυρωδάνου: Δόξα Μυρωδάτου – Κόσυνθος Ξάνθης (Κωσνταντινίδης Σ, Δασκαλοπουλος, Σπαρταλης)
Γήπεδο Σουνίου: Ενωση Ελπίδας Σουνίου – Εθμνικός Ολβιου (Γκαιτατζής, Μπουραζάνης, Πασχαλίδης Α)
 
Β2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Κυριακή 22/9, 16:30)
Γήπεδο Π. Κατραμίου: Κεραυνός Π. Κατραμίου – Θράκη Συδινής (Σαββοπουλος, Κουμουλίδης, Ανεστίδης)
Γήπεδο Σελέρου: Ερυθρός Αστέρας Σελέρου – Κεραυνός Λευκόπετρας (Γιαλαμουιδης, Σουζουνίδης, Βασιλάς)
Γήπεδο Σημάντρων: Σήμαντα Σπορ – Αναγέννηση Π. Χρύσας (Γαβριηλίδης, Πατηνιώτης, Ζαφιρείου)
Γήπεδο Τοξοτών: Αετός Τοξοτών – Κεντητή Ξάνθης (Κωνσταντινίδης Κ., Χρυσέλης, Κοτινούδης)
Γήπεδο ΑΟ Ξάνθης: Ορφέας Ξάνθης 2005 – ΠΑΣ Φιλίων (Μπαχαρίδης, Χατζημωυσιάδης, Χαραλαμπίδου)
Γήπεδο Ν. Αμισσού: Ορφέας Αμισσού – ΑΠΟΞ Ραιδεστός (Γκιαούρης, Καραουλάνης, Αγγελάκη) 

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here