Η ατζέντα του θρακιώτη φιλάθλου (Σάββατο 30/3)

Δείτε όλες τις αθλητικές δραστηριότητες της ημέρας που οφείλει να γνωρίζει ο κάθε θρακιώτης φίλαθλος που σέβεται τον εαυτό του. 

Όλοι οι αγώνες, τα γήπεδα και οι ώρες έναρξης με ένα κλικ, για να… μη χάσετε την μπάλα!

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2013

 

10:00  Ξενοδοχείο “Alexander Beach”, Αλεξανδρούπολη: Αγώνες Σχολικού Πρωταθλήματος Σκάκι  Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης (με την συμμετοχή επίλεκτων μαθητών – σκακιστών από τους πέντε νομούς της Περιφέρειας, διαβάστε λεπτομέρειες ΕΔΩ)

10:30  Εγκαταστάσεις ΑΟ Καππαδοκών, Αλεξανδρούπολη: Τουρνουά ακαδημιών (για τις ηλικιακές κατηγορίες Τζούνιορ, Προτζούνιορ και Μπαμπίνι, με την συμμετοχή των ΑΟ Μαΐστρου, Ποντιακού, Θράκης Φερών, Εθνικού Αλεξανδρούπολης και του οικοδεσπότη ΑΟ Καππαδοκών, περισσότερες λεπτομέρειες ΕΔΩ)

12:00  Εγκαταστάσεις Skoda Xanthi Arena, Πηγάδια Ξάνθης: Skoda Ξάνθη – Ατρόμητος (Ποδόσφαιρο, Κατηγορία Κ-20 Σούπερ Λίγκα, 27η αγωνιστική, περισσότερες λεπτομέρειες ΕΔΩ)

13:30  Εγκαταστάσεις Μίκρας, Θεσσαλονίκη: Αρης – Πανθρακικός (Ποδόσφαιρο, Κατηγορία Κ-20 Σούπερ Λίγκας, 27η αγωνιστική, περισσότερες λεπτομέρειες ΕΔΩ)

15:30   Πρωτάθλημα Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Έβρου (Ποδόσφαιρο, 21η αγωνιστική, περισσότερες λεπτομέρειες ΕΔΩ).

16:00  Πρωτάθλημα Α1 Κατηγορίας ΕΠΣ Θράκης (Ποδόσφαιρο, 5η αγωνιστική των πλέι οφ και 4η αγωνιστική των πλέι αουτ, ζωντανή μετάδοση από το “Δίαυλο Ροδόπη 92,4”, περισσότερες λεπτομέρειες ΕΔΩ).

16:00  Κλειστό Γυμναστήριο Χρυσούπολης: ΑΟ Χρυσούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Μπάσκετ, Α’ Κατηγορία ΕΚΑΣΑΜΑΘ, 2η αγωνιστική ομίλου για τις θέσεις 1-4, περισσότερες λεπτομέρειες ΕΔΩ).

16:00  Κλειστό Γυμναστήριο Σερρών: Πανσερραϊκός – Ασπίδα Ξάνθης (Μπάσκετ, Α’ Κατηγορία ΕΚΑΣΑΜΑΘ, 2η αγωνιστική ομίλου για τις θέσεις 1-4, περισσότερες λεπτομέρειες ΕΔΩ).

16:00  Κλειστό Γυμναστήριο Κομοτηνής: ΑΕ Κομοτηνής – Φιλία Ορεστιάδας (Μπάσκετ, Α’ Κατηγορία ΕΚΑΣΑΜΑΘ, 2η αγωνιστική ομίλου για τις θέσεις 5-8, περισσότερες λεπτομέρειες ΕΔΩ).

16:00  Κλειστό Γυμναστήριο Ιωαννίνων: ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΓΕ Αλεξανδρούπολης (Βόλεϊ, Α2 Κατηγορία Ανδρών, Γ’ Όμιλος, 21η αγωνιστική) – ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ, περισσότερες λεπτομέρειες ΕΔΩ

16:00  Κλειστό Γυμναστήριο Ελασσόνας: Ενωση Ελασσόνας – Νίκη Αλεξανδρούπολης (Βόλεϊ, Α2 Κατηγορία Γυναικών, Γ’ Όμιλος, 22η αγωνιστική).

16:30  Ζηρίνειο Κλειστό Γυμναστήριο, Αθήνα:  ΑΟ Κηφισιάς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Βόλεϊ Λιγκ, 22η αγωνιστική, live από το thrakisports)

17:15  Στάδιο Χαριλάου “Κλεάνθης Βικελίδης”, Θεσσαλονίκη:  Αρης – Πανθρακικός (Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λίγκα, 27η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από την τηλεόραση της Nova και live από το thrakisports)

18:00  Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Ορεστιάδας: ΑΟ Ορεστιάδας – Βικτόρια Φιλιππούπολης (Βόλεϊ, Φιλικός Αγώνας μετά την ματαίωση της προγραμματισμένης για τις 19:00 αναμέτρησης ΑΟ Ορεστιάδος – ΑΜΟ Γαλαξία, περισσότερες λεπτομέρειες ΕΔΩ).

Материалы по теме:

Η ατζέντα του θρακιώτη φιλάθλου (Τετάρτη 17/4)
Δείτε όλες τις αθλητικές δραστηριότητες της ημέρας που οφείλει να γνωρίζει ο κάθε θρακιώτης φίλαθλος που σέβεται τον εαυτό του.  ...
Η ατζέντα του θρακιώτη φιλάθλου (Κυριακή 23/6)
Δείτε όλες τις αθλητικές δραστηριότητες της ημέρας που οφείλει να γνωρίζει ο κάθε θρακιώτης φίλαθλος που σέβεται τον εαυτό του. Όλοι οι αγώνες, ...
Η ατζέντα του θρακιώτη φιλάθλου (Κυριακή 21/4)
Δείτε όλες τις αθλητικές δραστηριότητες της ημέρας που οφείλει να γνωρίζει ο κάθε θρακιώτης φίλαθλος που σέβεται τον εαυτό του.  ...
Η ατζέντα του θρακιώτη φιλάθλου (Κυριακή 29/9)
Δείτε όλες τις αθλητικές δραστηριότητες της ημέρας που οφείλει να γνωρίζει ο κάθε θρακιώτης φίλαθλος που σέβεται τον εαυτό του. Όλοι οι αγώνες, ...
Η ατζέντα του θρακιώτη φιλάθλου (Κυριακή 04/8)
Δείτε όλες τις αθλητικές δραστηριότητες της ημέρας που οφείλει να γνωρίζει ο κάθε θρακιώτης φίλαθλος που σέβεται τον εαυτό του. Όλοι οι αγώνες, ...

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here