ΓΑΣ Κομοτηνή

Ανταπόκριση από την Θεσσαλονίκη: Κώστας Καραγιάννης

–  Πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι σε αίθουσα της ΜΕΝΤ η κλήρωση του  δεύτερου ομίλου του Βορρά της Γ Εθνικής, στο οποίο θα συμμετάσχουν φέτος ΓΑΣ Κομοτηνη, Ασπίδα Ξάνθης και Εθνικός Αλεξανδρούπολης. 

Η πρεμιέρα του πρωταθλήματος είναι προγραμματισμένη για τις 13 Οκτωβρίου και μάλιστα σε αυτήν θα έχουμε θρακιώτικο ντέρμπι ανάμεσα στον ΓΑΣ Κομοτηνή και τον Εθνικό. Αναλυτικά το πρόγραμμα του ομίλου και οι ημερομηνίες διεξαγωγής όλωψν των αγώνων:

 

ΠΡΩΤΟΣ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική – 13/10/13
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒ
ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΜΕΝΤ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ
Ρεπό: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ

2η Αγωνιστική – 20/10/13
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒ – ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΜΕΝΤ – ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ – ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ
Ρεπό: ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

3η Αγωνιστική – 26/10/13
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒ
ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΜΕΝΤ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ
ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ρεπό: ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

4η Αγωνιστική – 03/11/13
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒ – ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ – ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
Ρεπό: ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2

 

5η Αγωνιστική – 10/11/13
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ
ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
Ρεπό: ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

6η Αγωνιστική – 24/11/13
ΜΕΝΤ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ – ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Ρεπό: ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

7η Αγωνιστική – 01/12/13
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ – ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒ
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

8η Αγωνιστική – 08/12/13
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
Ρεπό: ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ

 

9η Αγωνιστική – 15/12/13
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ – ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ – ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΕΝΤ
Ρεπό: ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

10η Αγωνιστική – 22/12/13
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΕΝΤ – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒ
Ρεπό: ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

11η Αγωνιστική – 05/01/14
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ – ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒ – ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ
Ρεπό: ΜΕΝΤ

12η Αγωνιστική – 12/01/14
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒ
ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ – ΜΕΝΤ
Ρεπό: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ

 

13η Αγωνιστική – 19/01/14
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ – ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒ – ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΜΕΝΤ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ρεπό: ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΓΥΡΟΣ

14η Αγωνιστική – 26/01/14
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒ – ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ρεπό: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ

15η Αγωνιστική – 02/02/14
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ
Ρεπό: ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

16η Αγωνιστική – 09/02/14
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΕΝΤ – ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ – ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ

Ρεπό: ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
 

17η Αγωνιστική – 16/02/14
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΜΕΝΤ
ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Ρεπό: ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2

18η Αγωνιστική – 23/02/14
ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΜΕΝΤ – ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
Ρεπό: ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

19η Αγωνιστική – 01/03/14
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ – ΜΕΝΤ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ – ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
Ρεπό: ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

20η Αγωνιστική – 09/03/14
ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΜΕΝΤ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

 

21η Αγωνιστική – 16/03/14
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ – ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΜΕΝΤ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒ
Ρεπό: ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ

 

22η Αγωνιστική – 23/03/14
ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΕΝΤ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
Ρεπό: ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

23η Αγωνιστική – 30/03/14
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ – ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ – ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ
ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒ – ΜΕΝΤ
Ρεπό: ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

24η Αγωνιστική – 06/04/14
ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒ
Ρεπό: ΜΕΝΤ

 

25η Αγωνιστική – 13/04/14
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΕΝΤ – ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ
Ρεπό: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ

26η Αγωνιστική – 27/04/14
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΕΝΤ

Ρεπό: ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

2 Σεπτεμβρίου 2013 / 13:02

Κλήρωση Γ’ Εθνικής: Πρεμιέρα με Θρακιώτικο ντέρμπι! Δείτε όλο το πρόγραμμα…

Ανταπόκριση από την Θεσσαλονίκη: Κώστας Καραγιάννης

-  Πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι σε αίθουσα της ΜΕΝΤ η κλήρωση του  δεύτερου ομίλου του Βορρά της Γ Εθνικής, στο οποίο θα συμμετάσχουν φέτος ΓΑΣ Κομοτηνη, Ασπίδα Ξάνθης και Εθνικός Αλεξανδρούπολης. 

2 Σεπτεμβρίου 2013 / 07:35

Το πιο ενδιαφέρον πρωτάθλημα ΕΚΑΣΑΜΑΘ των τελευταίων ετών

Ανταπόκριση από Κομοτηνή: Γιάννης Παπαδόπουλος

-  Ο υποβιβασμός του ΓΑΣ Κομοτηνή αλλά και της Ένωσης Καβάλας στο τοπικό πρωτάθλημα από την Α2 Κατηγορία αλλά και η αποτυχία για μόλις έναν πόντο της περσινής πρωταθλήτριας Ασπίδας Ξάνθης να ανέβει, δημιουργεί τις προϋποθέσεις για το πιο ενδιαφέρον γυναικείο πρωτάθλημα της ΕΚΑΣΑΜΑΘ τα τελευταία χρόνια.

30 Αυγούστου 2013 / 17:58

Μεταγραφική βόμβα από ΓΑΣ Κομοτηνή! Έκλεισε Μασλαρινό!!!

Ανταπόκριση από Κομοτηνή: Γιάννης Παπαδόπουλος

-  Ταράζει τα μεταγραφικά νερά στην Γ' Εθνική ο ΓΑΣ Κομοτηνή! Μπορεί να άργησε, αλλά έκανε μεγάλη κίνηση, αφού έκλεισε για τη νέα σεζόν έναν αθλητή με μεγάλη εμπειρία στα εθνικά πρωταθλήματα και αρκετά καλό γνώστη του δυναμικού της ευρύτερης περιοχής: τον Δημήτρη Μασλαρινό!!!

28 Αυγούστου 2013 / 18:22

H κλήρωση για ΓΑΣ Κομοτηνή, Ασπίδα Ξάνθης και Εθνικό Αλεξανδρούπολης

Ανταπόκριση από την Θεσσαλονίκη: Κώστας Καραγιάννης

-  Στη μία το μεσημέρι της προεχούς Δευτέρας (2 Σεπτεμβρίου) έχει προγραμματιστεί η κλήρωση για τους δύο ομίλους του βορρά στο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής, όπου θα μετέχουν ο ΓΑΣ Κομοτηνή, η Ασπίδα Ξάνθης και ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης.