ΓΑΣ Κομοτηνή

Ανταπόκριση από Κομοτηνή: Γιάννης Παπαδόπουλος

– Μπορεί να μην έχει αγώνες για τα πρωταθλήματα Α1 και Α2 Κατηγορίας Ανδρών και Γυναικών λόγω κυπέλλου, ωστόσο συνεχίζονται κανονικά οι αγώνες των αναπτυξιακών πρωταθλημάτων εφήβων, παίδων, νεανίδων και κορασίδων. Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων που αφορούν τις ομάδες της Θράκης και οι διαιτητές:

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ

Σάββατο 23/11, Ωρα 15:00, Κλειστό Μπαλτατζή: Αρίων Ξάνθης – Αγία Βαρβάρα Καβάλας (Κολοκυθάς – Παντελάκη)

Σάββατο 23/11, Ώρα 17:00, Κλειστό Ευμοίρου: Ασπίδα Ξάνθης – ΓΑΣ Κομοτηνή (Ρούκας – Πετρόπουλος)

  

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ

Σάββατο 23/11, Ώρα 13:00, Κλειστό Μιχ. Παρασκευόπουλος: Αλέξανδρος Αλεξανδρούπολης – Φιλία Ορεστιάδας (Ντούρας – Θωμόπουλος)

Σάββατο 23/11, Ώρα 16:00, Κλειστό Ποταμουδιων: Αστερας Καβάλας – Αρίων Ξάνθης (Κατρακάρης, Κανελλόπουλος)

Σάββατο 23/11, Ώρα 16:00, Κλειστό Κομοτηνής: Αίας Κομοτηνής – Θύελλα Φερών (Αποστολίδης, Ζηκίδης)

Κυριακή 24/11, Ώρα 11:00, Κλειστό Κομοτηνής: ΓΑΣ Κομοτηνής – Πάνθηρες Καβάλας (Αποστολίδης, Παπαγεωργίου)

Κλειστό Μιχ. Παρασκευόπουλος: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Σπάρτακος Διδυμοτείχου (Ρουντσιος, Καββαδίας)

Κυριακή 24/11, Ώρα 15:00, Κλειστό Ευμοίρου: Ασπίδα Ξάνθης – ΑΟ Χρυσούπολης (Σπηλιώτης, Μπάμπης)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ

Κυριακή 24/11, Ώρα 13:00, Κλειστό Κομοτηνής: ΓΑΣ Κομοτηνή – Πάνθηρες Καβάλας (Ζηκίδης, Γκρίτζαλη)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ

Κυριακή 24/11, Ώρα 14:00, Κλειστό Κομοτηνής: ΓΑΣ Κομοτηνή – Αίας Κομοτηνής (Αποστολίδης, Νικολετοπούλου)

Κυριακή 24/11, Ώρα 15:00, Κλειστό Ορεστιάδας: Φιλία Ορεστιάδας – Θύελλα Φερών (Παπαγερίδης Χρηστίδης)

23 Νοεμβρίου 2013 / 12:08

ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των πρωταθλημάτων εφήβων, παίδων, νεανίδων και κορασίδων

Ανταπόκριση από Κομοτηνή: Γιάννης Παπαδόπουλος

- Μπορεί να μην έχει αγώνες για τα πρωταθλήματα Α1 και Α2 Κατηγορίας Ανδρών και Γυναικών λόγω κυπέλλου, ωστόσο συνεχίζονται κανονικά οι αγώνες των αναπτυξιακών πρωταθλημάτων εφήβων, παίδων, νεανίδων και κορασίδων. Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων που αφορούν τις ομάδες της Θράκης και οι διαιτητές:

15 Νοεμβρίου 2013 / 17:15

ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές στα πρωταθλήματα εφήβων και παίδων

Ανταπόκριση από Κομοτηνή: Γιάννης Παπαδόπουλος

-  Κανονικά συνεχίζονται το σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα εφήβων και παίδων της ΕΚΑΣΑΜΑΘ. Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων των ομάδων της Θράκης, μαζί με τους διαιτητές που θα σφυρίξουν τους συγκεκριμένους αγώνες:

15 Νοεμβρίου 2013 / 10:12

Photos: Τα εγκαίνια του νέου γυμναστηρίου- στολιδιού της Κομοτηνής και η τιμή στον Μανώλη Παπαδόπουλο που πάλεψε για την υλοποίησή του

Ανταπόκριση από Κομοτηνή: Γιάννης Παπαδόπουλος

-  Πραγματοποιήθηκαν το πρωί ο αγιασμός και τα επίσημα εγκαίνια του νέου κλειστού γυμναστηρίου που έχει κατασκευαστεί στον χώρο του 2ου Λυκείου Κομοτηνής και όλοι το χαρακτηρίζουν ως ένα κόσμημα για την πόλη.

15 Νοεμβρίου 2013 / 09:03

ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών

Ανταπόκριση από Κομοτηνή: Γιάννης Παπαδόπουλος

-  Κανονικά θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΚΑΣΑΜΑΘ, αν κρίνει κανείς από την ανακοίνωση της Ενωσης με το πρόγραμμα και τους διαιτητές, όπου προκύπτει ότι προφανώς για αυτήν την αγωνιστική δεν υπήρξε τέτοιος αριθμός κωλυμμάτων που να θέτει σε κίνδυνο την διεξαγωγή τους.