eps xanthis

 

Τους διαιτητές για τα παιχνίδια της 12ης αγωνιστικής στην Α’ Κατηγορία, της 11ης αγωνιστικής στην Β’ Κατηγορία και της 8ης στην Γ’ Κατηγορία γνωστοποίησε η ΕΠΣ Ξάνθης.

Συνοπτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές στις τρεις Κατηγορίες το προσεχές Σαββατοκύριακο:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ – 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 15/12, Ώρα 15:00)
Γήπεδο Σελίνου: Άτλας Σελίνου – Ηρακλής Ζυγού (Ουζουνίδης, Σπαρτάλης, Γκώγος)
Γήπεδο Διομηδείας: Απόλλων Διομηδείας – Απόλλων Ξάνθης (Ελευθεράκης, Παπαδόπουλος, Ταρινίδης)
Γήπεδο Θαλασσιάς: Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ερμής Μάνδρας (Ζαφειρίου, Α. Πασχαλίδης, Γ. Πασχαλίδης)
Γήπεδο Δροσερού: Φίλιππος Δροσερού – ΑΕ Ξάνθης (Γκαϊτατζής, Κοτινούδης, Γ. Χρυσέλης)
Γήπεδο Πετεινού: Άρης Πετεινού – ΑΟ Βιστωνίδας (Κτιστής, Οτουζμπίρ, Μιχ. Ιωαννίδης)
Γήπεδο Ερασμίου: Κεσσάνη Ερασμίου – Κεντητή (Τσοπουλίδης, Εμπλιούκ, Πασιάς)
Ρεπό: Εχίνος Σπορ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ – 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 16/12, Ώρα 15:00)
Γήπεδο Κουτσού: Π. Μελάς Κουτσού – Δόξα Μυρωδάτου (Γκαϊτατζής, Πασιάς, Μιχ. Ιωαννίδης)
Γήπεδο Σταυρούπολης: Δόξα Σταυρούπολης – Σμίνθη (Κοτινούδης, Ταρανίδης, Γκώγος)
Γήπεδο Χρύσας: Ατρόμητος Χρύσας – ΑΠΟ Ξάνθης (Κτίστης, Οτουζπίρ, Αγγελακόπουλος)
Γήπεδο Πηγαδίων: Ασπίς Πηγαδίων – Αναγέννηση Π. Χρύσας (Ελευθεράκης, Παπαδόπουλος, Μολώνης)
Γήπεδο Γοργόνας: Αετός Γοργόνας – Αετός Τοξοτών (Ουζουνίδης, Σπαρτάλης, Μπένος)
Γήπεδο Κατραμίου: Κεραυνός Π. Κατραμίου – Ελπίδα Γενισέας (Ανεστίδης, Γκοντόλιας, Τζιβαρτζίδης)

14 Δεκεμβρίου 2018 / 12:30

ΕΠΣ Ξάνθης: Οι ορισμοί των διαιτητών σε Α’, Β’ και Γ’ Κατηγορία για το Σαββατοκύριακο

  Τους διαιτητές για τα παιχνίδια της 12ης αγωνιστικής στην Α’ Κατηγορία, της 11ης αγωνιστικής στην Β’ Κατηγορία και της 8ης στην Γ’ Κατηγορία γνωστοποίησε η […]
12 Δεκεμβρίου 2018 / 17:33

ΕΠΣ Ξάνθης: Πρόκριση στο τελευταίο λεπτό της παράτασης για Εχίνο επί Κεσσάνης, στα ημιτελικά επίσης Άβατο και Ορφέας

  Οι υπόλοιπες τρεις ομάδες που προκρίθηκαν στους τέσσερις του Κυπέλλου τις ΕΠΣ Ξάνθης είναι οι Άρης Αβάτου και Ορφέας Ξάνθης που πήραν την πρόκριση στην […]
12 Δεκεμβρίου 2018 / 16:32

Μεικτές Ομάδες: Μόνοι πρώτοι οι νέοι της Ξάνθης μετά το 7-0 στην Κομοτηνή, στραβοπάτησαν οι Εβρίτες! Αποτελέσματα, βαθμολογία και επόμενη αγωνιστική

  Συνεχίστηκε το Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων Νέων του Α’ Ομίλου για την 3η αγωνιστική όπου αγωνίζονται οι Μεικτές Ομάδες των Ενώσεων του Έβρου, της Θράκης […]
12 Δεκεμβρίου 2018 / 14:28

Μεικτές Ομάδες: Παρέμειναν κορυφή οι παίδες του Έβρου, διέλυσε με 11-2 η Ξάνθη τη Ροδόπη! Αποτελέσματα, βαθμολογία και επόμενη αγωνιστική

  Με τους αγώνες της 3ης αγωνιστικής συνεχίστηκε το Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων Παίδων στον Α’ Όμιλο που μετέχουν οι Μεικτές Ομάδες των Ενώσεων της Ξάνθης, […]
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256257258259260261262263264265266267268269270271272273274275276277278279280281282283284285286287288289290291292293294295296297298299300301302303304305306307308309310311312313314315316317318319320321322323324325326327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364365366367368369370371372373374375376377378379380381382383384385386387388389390391392393394395396397398399400401402403404405406407408409410411412413414415416417418419420421422423424425426427428429430431432433434435436437438439440441442443444445446447448449450451452453454455456457458459460461462463464465466467468469470471472473474475476477478479480481482483484485486487488489490491492493494495496497498499500501502503504505506507508509510511512513514515516517518519520521522523524525526527528529530531532533534535536537538539540541542543544545546547548549550551552553554555556557558559560561562563564565566567568569570571572573574575576577578579580581582583584585586587588589590591592593594595596597598599
Next page