Ορφέας Ξυλαγανής

 

Ορίστηκαν από την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Θράκης οι διαιτητές που διευθύνουν αυτό το Σαββατοκύριακο τους αγώνες της 8ης αγωνιστικής για το πρωταθλήμα της Α’ και της 7ης αγωνιστικής Β’ Κατηγορίας.

Συνοπτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ – 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 17/11, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Στρύμης: Ορφέας Στρύμης-Σπάρτακος Αγίων Θεοδώρων (Δρακίδης, Μωραΐτης, Τανανάκη)

Γήπεδο Υφαντών: Αναγέννηση Παγουρίων-Βιστωνίδα Κοπτερού (Τζιώτζιος, Δανδανίδης, Μπαλάφας)

Γήπεδο Ξυλαγανής: Ορφέας Ξυλαγανής-Ελπίδα Σαπών (Καραγιάννης, Γιασάρης, Κίνας)

Γήπεδο Ιάσμου: Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου-Δόξα Γρατινής (Λάπατας, Καρακασίδης, Κελεσίδης)

Γήπεδο Προσκυνητών: Δόξα Προσκυνητών- Πανθρακικός (Κουμπαράκης, Γκιόσης, Ντελής)

Γήπεδο Σώστη: Δόξα Σώστη-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου (Χαμαλίδης, Δημητριάδης, Πανταζής)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 18/11, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Αγίων Θεοδώρων: ΑΕ Κομοτηνής-Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου (Παναγιωτίδης, Γιασάρης, Καραΐδης)

Γήπεδο Σαπών: Ηρακλής Σαπών-Αετός Μίσχου (Χούσκογλου, Καρακασίδης, Μπαλάφας)

Γήπεδο Ασωμάτων: Ένωση Ασωμάτων-ΑΣ Αγιοχωρίου (Δημητριάδης, Δοδόγλου, Κατσιγιάννης)

Γήπεδο Αρχοντικών: Ατσάλι Αρχοντικών-Πόντος Κομοτηνής (Δρακίδης, Στρακαντούνας, Φυλακτός)

Γήπεδο Κοσμίου: ΠΑΟΚ Κομοτηνής-ΑΟ Αρσακείου (Τομαράς, Μωραΐτης, Κοτσαρίδης)

Ρεπό: Κομψάτος Πολυάνθου

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α’ ΚΑΙ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

16 Νοεμβρίου 2018 / 10:02

ΕΠΣ Θράκης: Οι ορισμοί των διαιτητών στην Α’ και Β’ κατηγορία

  Ορίστηκαν από την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Θράκης οι διαιτητές που διευθύνουν αυτό το Σαββατοκύριακο τους αγώνες της 8ης αγωνιστικής για το πρωταθλήμα της Α’ […]
14 Νοεμβρίου 2018 / 17:22

ΕΠΣ Θράκης: Αποκλεισμός για την κάτοχο του τροπαίου! Τα αποτελέσματα του Κυπέλλου και οι βαθμολογίες

  Με τις αναμετρήσεις της 2ης αγωνιστικής τόσο στον Γ’ όσο και στον Δ’ όμιλο συνεχίστηκε το Κύπελλο στην Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Θράκης, όπου ξεωχρίζει ο […]
13 Νοεμβρίου 2018 / 20:21

ΕΠΣ Θράκης: Ορίστηκαν οι διαιτητές των αγώνων της 2ης αγωνιστικής του Κυπέλλου

  Από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Θράκης ορίστηκαν οι διαιτητές για τα παιχνίδια της 2ης αγωνιστικής του Γ’ και του Δ’ Ομίλου όπου θα γίνουν […]
13 Νοεμβρίου 2018 / 09:20

ΕΠΣ Θράκης: Το πρόγραμμα των αγώνων Κυπέλλου της Τετάρτης

  Με τα παιχνίδια της 2ης αγωνιστικής του Γ’ και του Δ’ Ομίλου συνεχίζεται την Τετάρτη η διοργάνωση του Κυπέλλου της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Θράκης. Συνοπτικά […]