ΑΟ Νεοχωρίου

 

Από την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Έβρου ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων για την 10η αγωνιστική που θα διευθύνουν τους αγώνες στην Α’ και Β’ Κατηγορία.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων ανά κατηγορία:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (LIVE ThrakiSportS)
Σάββατο 15/12, Ώρα 14:45, Γήπεδο Καστανεών: Άρδας Καστανεών – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης (Βασιλόπουλος, Κίτσος, Καραΐσκος)
Κυριακή 16/12, Ώρα 14:45, Γήπεδο Φερών: Θράκη Φερών – Έβρος Σουφλίου (Σουβαράς, Βασιλόπουλος, Παλαιοπάνης)
Κυριακή 16/12, Ώρα 14:45, Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – ΑΕ Διδυμοτείχου (Σιδηρόπουλος, Τσίκας, Γεωργακούδης)
Κυριακή 16/12, Ώρα 14:45, Γήπεδο Σοφικού: Ορφέας Σοφικού – ΑΟ Ποντιακός (Σταφυλάς, Καλαϊτζίδης, Τερζόπουλος)
Δευτέρα 17/12, Ώρα 14:45, Γήπεδο Φώτης Κοσμάς: ΑΕΚ Έβρου – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου (Στρατούδης, Ουζουνίδης, Κώνογλου)
ΡΕΠΟ: ΑΟ Νεοχωρίου

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 16/12, Ώρα 14:45, Γήπεδο Θουρίου: Ασπίδα Θουρίου – Ομόνοια Φυλακίου (Σκίνδρης, Βοσνάκος, Χατζόπουλος)
Σάββατο 16/12, Ώρα 14:45, Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Δόξα Ελληνοχωρίου – Δόξα Στέρνας (Σαβούδης, Δαλής, Σταφυλάς)
Σάββατο 16/12, Ώρα 14:45, Γήπεδο Κυπρίνου: Θύελλα Κυπρίνου – Ένωση Οινόης (Καλαϊτζίδης, Μ. Σκίνδρη, Θεοδωρακέλης)
Σάββατο 16/12, Ώρα 14:45, Γήπεδο Ριζίων: ΠΑΕ Ριζίων – Ηρακλής Σαγήνης (Σιβούδης, Κορνισώρλης, Χριστίδου)
Κυριακή 17/12, Ώρα 14:45, Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου – Δόξα Δόξας (Σκίνδρης, Χριστίδου, Μ. Σκίνδρη)
Κυριακή 17/12, Ώρα 14:45, Γήπεδο Χειμωνίου: Δόξα Ορεστιάδας – Ατρόμητος Ασπρονερίου (Δαλής, Τσομπανούδης, Χατζόπουλος)
ΡΕΠΟ: Ακρίτας Νέας Βύσσας

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 16/12, Ώρα 14:45, Γήπεδο Μ. Αετών: ΑΟ Μάκρης – Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης (Παλαιοπάνης, Ουζουνίδης, Χ. Στρατούδης
Σάββατο 16/12, Ώρα 14:45, Γήπεδο Α. Κεραμάρη: ΑΟ Θράκης Αλεξ – ΑΟ Αγνάντιας (Εθνικός Κ20) (Κωνσταντάκης, Σουβαράς, Βακαλίδης)
Σάββατο 16/12, Ώρα 14:45, Γήπεδο Χηλής: ΑΕ Νέας Χηλής – ΑΣ Πέπλου (Παπάς, Κωστακιώτης, Γεωργακούδης)
Κυριακή 17/12, Ώρα 11:00, Γήπεδο Αρίστεινου: ΑΟ Αρίστεινου – ΑΟ Μοναστηρακίου (Κονταράς, Γιαννόπουλος, Χ. Στρατούδης)
Κυριακή 17/12, Ώρα 11:00, Γήπεδο Απαλού: Νίκη Απαλού – ΑΟ Καππαδοκών (Σιμίδης, Τουντζιαράκης, Παλαιοπάνης)
Κυριακή 17/12, Ώρα 14:45, Γήπεδο Δαδιάς: Ακρίτας Δαδιάς – ΑΟ Μαΐστρου (Σιμίδης, Οικονόμου, Κονταράς)
Κυριακή 17/12, Ώρα 14:45, Γήπεδο Άβαντα: Ατρόμητος Άβαντα – ΑΟ Δορίσκου (Σιβούδης, Τουντζιαράκης, Γιαννόπουλος)
Κυριακή 17/12, Ώρα 14:45, Γήπεδο Αγνάντιας: Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης – Πυρσός Σιδηρούς (Κορνισώρλης, Σαμουρκασίδης, Κίτσος)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

14 Δεκεμβρίου 2018 / 10:03

ΕΠΣ Έβρου: Οι ορισμοί των διαιτητών για την 10η αγωνιστική στην Α’ και Β’ κατηγορία

  Από την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Έβρου ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων για την 10η αγωνιστική που θα διευθύνουν τους αγώνες στην Α’ και Β’ […]
13 Δεκεμβρίου 2018 / 09:50

ΕΠΣ Έβρου: Ντέρμπι κορυφής στην Α’ Κατηγορία για την 10η αγωνιστική! Το πρόγραμμα του τριημέρου

  Με την 10η αγωνιστική συνεχίζονται τα πρωταθλήματα της Α’ Κατηγορίας που θα πραγματοποιηθεί σε τρεις μέρες, αλλά και του Βόρειου και του Νότιου Ομίλου της […]
11 Δεκεμβρίου 2018 / 12:16

Video: Το γκολ «ποίημα» του Γκατσιούδη δίνοντας προβάδισμα στην σημαντική νίκη του ΑΟ Νεοχωρίου επί του Ορφέα Σοφικού

  Με δυο εντυπωσιακά τέρματα ο ΑΟ Νεοχωρίου πήρε βαθμολογική ανάσα, νικώντας με 2-1 του Ορφέα Σοφικού στο Κυριακάτικο παιχνίδι της 9ης αγωνιστικής της Α’ Κατηγορίας […]
10 Δεκεμβρίου 2018 / 17:30

ΕΠΣ Έβρου: Πολύτιμη νίκη για το Νεοχώρι που επικράτησε του Ορφέα Σοφικού

  Στο πλαίσιο της 9ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α΄ Κατηγορίας της ΕΠΣ Έβρου ο ΑΟ Νεοχωρίου υποδέχτηκε τον Ορφέα Σοφικού κερδίζοντάς τον και να παίρνει […]