Live το Κύπελλο Ελλάδας: Σουφλί – Ακροπόταμος, Μακεδονικός – Κόσμιο, Αγρ. Αστέρας – Νέστος & οι αντίπαλοι Ξάνθης, Πανθρακικού

Μεταδίδουν από το Σουφλί ο Νίκος Γκούντλης και από την Θεσσαλονίκη ο Κώστας Καραγιάννης, συντονίζει από την Αλεξανδρούπολη ο Λεωνίδας Κάλφας

–  Παρακολουθήστε ζωντανά την εξέλιξη των αγώνων του Κυπέλλου Ελλάδας Γ’ Εθνικής που ενδιαφέρουν τους θρακιώτες φιλάθλους. Ο Νίκος Γκούντλης βρίσκεται στο Δημοτικό Στάδιο Σουφλίου για τον αγώνα του τοπικού Έβρου με τον Άρη Ακροποτάμου, ενώ από την Θεσσαλονίκη ο Κώστας Καραγιάννης θα μας ενημερώνει για την εξέλιξη των αγώνων Μακεδονικός – ΠΑΟ Κοσμίου και Αγροτικός Αστέρας – Νέστος Χρυσούπολης, που διεξάγονται εκεί. Παράλληλα, θα ενημερωνόμαστε για την εξέλιξη και στα παιχνίδια Τύρναβου – Ηρακλή και Εθνικού γαζώρου – Νίκης Βόλου, από τα οποία θα προκύψουν οι αντίπαλοι Ξάνθης και Πανθρακικού στην Β’ Φάση του επαγγελματικού κυπέλλου Ελλάδος, πάντα έγκυρα και έγκαιρα από εδώ, από το ThrakiSportS…

Καλησπέρα. Πιο μετά φυσικά έχουμε και τον αγώνα του Πανιωνίου με τον Πανθρακικό στη Νέα Σμύρνη για την Σούπερ Λίγκα, αλλά για την ώρα το ενδιαφέρον στρέφεται στα γήπεδα όπου έχουμε δράση για το Κύπελλο Ελλάδος και το Κύπελλο Γ’ Εθνικής. Ολα τα παιχνίδια που μας ενδιαφέρουν ξεκινούν στις τέσσερις το απόγευμα και υπενθυμίζουμε ότι σε περίπτωση ισόπαλου αποτελέσματος, θα ακολουθήσει ημίωρη παράταση και πέναλτι, καθώς πρέπει οπωσδήποτε να βγει νικητής.

Ωρα 15:23  Αλλωστε χθες Σάββατο στα πέναλτι κρίθηκε το πρώτο παιχνίδι του νέου θεσμού του Κυπέλλου Γ’ Εθνικής, το ντέρμπι ανάμεσα στον Πανσερραϊκό και τον Κιλκισιακό. 1-1 η κανονική διάρκεια και ο εξτρά χρόνος των 30 λεπτών, 7-8 μετά από 22 πέναλτι για να προκριθεί το Κιλκίς. Το οποίο στην επόμενη φάση θα παίξει με το νικητή Σουφλίου – Ακροποτάμου, άρα το ματς ενδιέφερε άμεσα και την περιοχή μας. Αναλυτικές λεπτομέρειες για όσα έγιναν σε αυτό το παιχνίδι ΕΔΩ.

Ωρα 15:26 Θυμίζουμε ότι το ματς στο Σουφλί αποτελεί άτυπη ρεβάνς του αγώνα με τον οποίο έκλεισε η περσινή σεζόν για την ομάδα του Έβρου. Σουφλί και Ακροπόταμος, που κατέκτησαν τις πρώτες δύο θέσεις στον Α’ Όμιλο της Δ’ Εθνικής, κληρώθηκαν στο κύπελλο Ερασιτεχνών. Η Καβαλιώτικη ομάδα είχε κερδίσει σε ένα επεισοδιακό παιχνίδι με 4-1, που ωστόσο υπήρχαν φριχτά παράπονα από τους Θρακιώτες που ολοκλήρωσαν τον αγώνα με… επτά παίκτες, αφού αποβλήθηκαν τέσσερις αλλά και αρκετοί από τον πάγκο. Μάλιστα, μιλάμε για τιμωρίες που κουβαλάει η ομάσα του Έβρου στο σημερινό ματς. Θυμηθείτε τι είχε γίνει τότε ΕΔΩ.

Ωρα 15:29  Λοιπόν, συνοπτικά το πρόγραμμα του Α’ Ομίλου του Κυπέλλου Γ’ Εθνικής. Εβρος Σουφλίου – Αρης Ακροποτάμου, Μακεδονικός-ΠΑΟ Κοσμίου, Αγροτικός Αστέρας-Νέστος Χρυσούπολης (για αυτά τα τρία παιχνίδια θα έχουμε live ενημέρωση από το ThrakiSportS όπως θα κάνουμε και κάθε αγωνιστική στο πρωτάθλημα), Ορφέας Ελευθερούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων, Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Διγενής Λακκώματος, Δόξα Πετρούσας – Εθνικός Αγιονερίου, Εθνικός Σιδηροκάστρου – Μουδανιά. Είπαμε, από χθες, Πανσερραϊκός – Κιλκισιακός 7-8 στα πέναλτι, 1-1 κ.α. και παρ, με το Κιλκίς στην επόμενη φάση.

Ωρα 15:32  Παράλληλα διεξάγονται αγώνες και στους άλλους πέντε ομίλους του Κυπέλλου Γ’ Εθνικής. Αλλά έχουμε και το επαγγελματικό Κύπελλο Ελλάδας, αυτό όπουν μετέχουν ομάδες της Σούπερ Λιγκ και της Football League, που μας ενδιαφέρει επίσης αφού σήμερα βγαίνουν οι αντίπαλοι Ξάνθης και Πανθρακικού στην δεύτερη φάση του θεσμού. Θα προκύψουν από τα παιχνίδια Τύρναβου – Ηρακλή στο Αλκαζάρ και Εθνικού Γαζώρου – Νίκης Βόλου στις Σέρρες, στην εξέλιξη των οποίων επίσης θα ρίχνουμε μια ματιά. Θυμηθείτε τι έγινε στα χθεσινά και το πλήρες σημερινό πρόγραμμα ΕΔΩ.

Ωρα 15:36 Οι ενδεκάδες στο Αγροτικπός Αστέρας – Νέστος Χρυσούπολης

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (Παναγιώτης Δριμπέρης): Ταταρίδης. Χατζηηλιάδης. Κουκουλέκης, Καραντασιάδης, Βαφέας, Γεωργιάδης, Βελίνης, Σαμουηλίδης, Μπεκιάρης, Παπαδόπουλος, Αθανασιάδης. ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ (Θάνος Χατζηαθανασίου): Αμουτζάκης, Μπουνταγκίδης, Αϊβαζογλου, Μανούκος, Παυλακάκης, Εμμανουηλίδης, Δεσύλας, Χαριτίδης, Μαχαιρούδης, Τσέκος, Πεχλιβανίδης. Διαιτητής Δημήτρης Δραγάτης από Χαλκιδική, βοηθοί Γ. Χριστάκογλου από Χαλκιδική και Χρ. Δεμερτζής από Πέλλα, παρατηρητής Αν. Χριστοδούλου από Ημαθία.

Ωρα 15:41  Οι ενδεκάδες στο Εβρος Σουφλίου – Αρης Ακροποτάμου

ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ (Βασίλης Χαριτόπουλος): Παμπορίδης, Αντωνιάδης, Κατρανίτσας, Γεωργόπουλος, Λίτσος, Τρίχας, Εμρέ, Ευφραιμίδης, Μεμούρης, Γιαννακίδης, Καμπιώτης. ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ (Νίκος Καραμπετάκης): Χατζηνικολής, Ρετσίνας, Κάμπατζης, Τσεπα, Σεφερίδης, Δρούζας, Φίλων, Καραγιαννίδης, Δούμπατζης, Παπαδόπουλος, Σακουλόπουλος. Διαιτητής ο Στέφανος Κουμπαράκης του Συνδέσμου Θράκης, με βοηθούς τους Μιχάλη Χαρίτση και Γιώργο Μανάκη, επίσης από την Κομοτηνή. Παρατηρητής ο Πέτρος Τρύφων από την Δράμα.

Ωρα 15:47  Οι ενδεκάδες στο Μακεδονικός – ΠΑΟ Κοσμίου

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Απόστολος Πάπας): Καριμαλής, Φυτάς, Καραγιάννης, Δούμας, Πουρσανίδης, Ματιγγος, Κατσαμακίδης, Αράπης, Γεωργουλάς, Δράμπης, Μπλατσέρης. ΚΟΣΜΙΟ (Σάββας Αϊβάζης): Πουλακίδας, Σιδηρόπουλος, Βαλσαμής, Παναγιώτου, Κουφιώτης, Γεμενετζής, Μουστάκας, Τσιπιροτόγλου, Σταύρου, Λυκούδης, Βασιλακάκης. Διαιτητής είναι ο Δημήτρης Κωνσταντινίδης από την Καβάλα με βοηθούς τους Πέτρο Καμπερίδη του ιδίου Συνδέσμου και τον Άγελο Ζήδρα Δράμας, ενώ παρατηρητής ο Γιάννης Κωνσταντόπουλος του Συνδέσμου Χαλκιδικής.

Ωρα 15:55  Πέντε λεπτα πριν την έναρξη των αγώνων, ώρα για την επίσημη είσοδο των ομάδων στους αγωνιστικούς χώρους. Ακριβώς στις 4.00 η σέντρα σε όλα τα ματς του Κυπέλλου, μείνετε συντονισμένοι στο ThrakiSportS για άμεση ενημέρωση σε οτιδήποτε συμβαίνει στους αγώνες που ενδιαφέρουν τους φιλάθλους της Θράκης

Ωρα 16:00  Εναρξη των αγώνων σε όλα τα παιχνίδια. Θυμίζουμε ότι καλύπτουμε live τα παιχνίδια Εβρος Σουφλίου – Αρης Ακροποτάμου, Μακεδονικός – ΠΑΟ Κοσμίου και Αγροτικός Αστέρας – Νέστος Χρυσούπολης για την πρώτη φάση του Κυπέλλου Γ’ Εθνικής. Θα σας ενημερώνουμε όμως και για τους αγώνες Τύρναβος – Ηρακλής και Εθνικός Γαζώρου – Νίκη Βόλου, από τους οποίους θα προκύψουν οι αντίπαλοι Ξάνθης και Πανθρακικού στην δεύτερη φάση του Επαγγελματικού Κυπέλλου Ελλάδος.

Ωρα 16:10  Δεκάλεπτο σε όλα τα γήπεδα, χωρίς σκορ μέχρι στιγμής σε κάποια από τα παιχνίδια που μας ενδιαφέρουν. Πρώτη καλή φάση πριν λίγο στον αγώνα Αγροτικού Αστέρα – Νέστου Χρυσούπολης, ευκαιρία για τους φιλοξενούμενους με τον Μαχαιρούδη αλλά η μπάλα πέρασε άουτ.

Ωρα 16:20  Ανιαρό το παιχνίδι στο Σουφλί, συμπληρώνουμε εικοσάλεπτο με παιχνίδι κέντρου κυρίως, αρκετά μαρκαρίσματα και χωρίς να έχει σημειωθεί καμία φάση μπροστά στις δύο εστίες. Χωρίς γκολ στα υπόλοιπα πέντε γήπεδα που παρακολουθούμε στενά. 0-0 σε όλα τα ματς των ομάδων της Θράκης

Ωρα 16:29  Γκολ η Νίκη Βόλου στο παιχνίδι με τον Εθνικό Γαζώρου στις Σέρρες, από το οποίο θα προκύψει ο αντίπαλος του Πανθρακικού στην β’ φάση του Κυπέλλου. Σκόρερ ο Ισαάκ. Λίγο πριν το ημίωρο, Εθνικός Γαζώρου – Νίκη Βόλου 0-1.

Ωρα 16:34  Γκολ ο Ακροπόταμος στο Σουφλί. Σκόρερ ο Σακουλόπουλος στο 34′ που εκμεταλλεύθηκε την λάθος συνεννόηση Λίτσου και πανπορίδη και άνοιξε το σκορ για τους Καβαλιώτες. Εβρος Σουφλίου – Αρης Ακροποτάμου 0-1.

Ωρα 16:38  Δέκα λεπτά πριν το τέλος, παραμένει το 0-0 στο ματς του Μακεδονικού με τον ΠΑΟ Κοσμίου. Χωρίς μεγάλες φάσεις, μόνο μία έχουν χάσει οι γηπεδούχοι, αλλά οι Κομοτηναίοι στέκονται για την ώρα καλά στον αγωνιστικό χώρο και δείχνουν ικανοί να διεκδικήσουν την πρόκριση. Μακεδονικός – ΠΑΟ Κοσμίου 0-0.

Ωρα 16:43  Γκολ για τον Αγροτικό Αστέρα απέναντι στο Νέστο Χρυσούπολης. Σκόρερ ο Αθανασιάδης στο 40ο λεπτό. Αγροτικός Αστέρας – Νέστος Χρυσούπολης 1-0.

Ωρα 16:35  Γκολ για τον Τύρναβο, απέναντι στον Ηρακλή στο Στάδιο Αλκαζάρ. Σκόρερ ο Κουρτεσιώτης με πέναλτι στο 43ο λεπτό, στον αγώνα που βγάζει τον αντίπαλο της Ξάνθης στην επόμενη φάση. Τύρναβος – Ηρακλής 1-0.

Ωρα 16:50  Ημίχρονο στα παιχνίδια της Α’ Φάσης του Κυπέλλου Γ’ Εθνικής. Τα αποτελέσματα του πρώτου μέρους: Εβρος Σουφλίου – Άρης Ακροποτάμου 0-1, Μακεδονικός – ΠΑΟ Κοσμίου 0-0, Αγροτικός Αστέρας – Νέστος Χρυσούπολης 1-0. Ημίχρονο και στα ματς της Α’ Φάσης του (Επαγγελματικού) Κυπέλλου Ελλάδος. Στο Αλκαζάρ Τύρναβος – Ηρακλής 1-0 στον αγώνα ο νικητής του οποίου αντιμετωπίζει την Ξάνθη, στις Σέρρες Εθνικός Γαζώρου – Νίκη Βόλου 0-1 στην αναμέτρησην που βγάζει τον αντίπαλο του Πανθρακικού.

Ωρα 17:05  Εναρξη δευτέρου ημιχρόνου σε όλα τα παιχνίδια. Μία αλλαγή για το Σουφλί, στην θέση του Μεμούρη ο Λαζαρίδης. Αλλαγές και για τον Νέστο, με την έναρξη του β’ μέρους, έξω οι Πεχλιβανίδης και Μανούκος, μέσα οι Τζοσκούν και Ελευθεριάδης.

Ωρα 17:13  Γκολ για τον Μακεδονικό. Λίγο μετά την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, η ομάδα της Θεσσαλονίκης ανοίγει το σκορ απέναντι σε αυτήν της ροδόπης, που έχει μπροστά της 35 λεπτά για να ανατρέψει την εις βάρος της κατάσταση. Μακεδονικός – ΠΑΟ Κοσμίου 1-0.

Ωρα 17:16  Δεύτερη αλλαγή για το Σουφλί. Στην θέση του Γιαννακιτσίδη ο Θεοδωράκης. Ενισχύει και φρεσκάρει με το νέο απόκτημα την επίθεσή του ο Χαριτόπουλος, πιέζοντας για την ισοφάριση

Ωρα 17:19  Γκολ για τη Νίκη Βόλου στις Σέρρες. Σκόρερ ο Τζιώρας. Προηγείται με 0-2 του Εθνικού Γαζώρου και δείχνει να κλειδώνει την πρόκριση για τον επόμενο γύρο του Κυπέλλου Ελλάδος, όπου θα αντιμετωπίσει τον Πανθρακικό. Εθνικός Γαζώρου – Νίκη Βόλου 0-2.

Ωρα 17:22  Γκολ για τον Αγροτικό Αστέρα επί του Νέστου Χρυσούπολης. Η ομάδα της Θεσσαλονίκης πλέον προηγείται με 2-0 και δείχνει να βρίσκεται κοντά στην πρόκριση. Αγροτικός Αστέρας – Νέστος Χρυσούπολης 2-0.

Ωρα 17:25  Κόκκινη κάρτα για τον Μπριλάκη του Ηρακλή, στο Αλκαζάρ. Συνεχίζει με 10 και χάνει με 1-0 από τον Τύρναβο, στον αγώνα που βγάζει τον αντίπαλο της Ξάνθης. Δυσκολεύουν τα πράγματα για τον Γηραιό. Πάντως, με 10 και ο Τύρναβοςς, είχε αποβληθεί νωρίτερα ο Τέλλος

Ωρα 17:35  Δεν έχει αλλάξει κάτι στα παιχνίδια. Μένει ένα τέταρτο για το τέλος τους, τα πράγματα δεν πάνε καλά για τις ομάδες της Θράκης. Τα αποτελέσματα: Εβρος Σουφλίου – Αρης Ακροποτάμου 0-1, Μακεδονικός – ΠΑΟ Κοσμίου 1-0, Αγροτικός Αστέρας – Νέστος Χρυσούπολης 2-0. Και στα ματς του Κυπέλλου: Τύρναβος – Ηρακλής 1-0 στο ματς που ενδιαφέρει την Ξάνθη, Εθνικός Γαζώρου – Νίκη Βόλου 0-2 στο ματς που ενδιαφέρει τον Πανθρακικό.

Ωρα 17:38  Γκολ για τον Γάζωρο με τον Γκαϊδαρτζή. Μειώνει σε 1-2 τη Νίκη Βόλου, που πάντα όμως προηγείται και έχει το πάνω χέρι για την πρόκριση στην επόμενη φάση, όπου περιμένει ο Πανθρακικός. Που με την ευκαιρία, σε λίγο παίζει στη Νέα Σμύρνη με τον Πανιώνιο και η Μελίνα Ντισλιάν είναι εκεί και σε λίγο θα ανοίξει το live για την μετάδοση του αγώνα

Ωρα 17:47  Μπαίνουμε πλέον στις καθυστερήσεις των αγώνων. Υπενθυμίζεται ότι σε περίπτωση ισόπαλου αποτελέσματος, ακολουθεί παράταση και πέναλτι

Ωρα 17:51  Τέλος του αγώνα στο Σουφλί. Τελικό αποτέλεσμα: Έβρος Σουφλίου – Άρης Ακροποτάμου 0-1. Η Καβαλιώτικη ομάδα προκρίνεται στην επόμενη φάση, όπου θα αντιμετωπίσει τον Κιλκισιακό που χθες απέκλεισε τον Πανσερραϊκό. Ξεκίνημα με το αριστερό για την θρακιώτικη ομάδα.

Ωρα 17:54  Γκοοοοοολ για τον ΠΑΟ Κοσμίου στο τελευταίο λεπτό του αγώνα. Ο λαζίδης σκορερ, χρυσή αλλαγή ισοφαρίζει για τους Κομοτηναίος και πάμε για παράταση!!!!

Ωρα 17:58   Γκολ ο Ηρακλής στο έκτο λεπτό των καθυστερήσεων στο Αλκαζάρ. Στην τελευταία φάση του αγώνα, η ομάδα της Θεσσαλονίκης ισοφαρίζει και πάμε για παράταση και εδώ, για να δούμε ποιος θα είναι ο αντίπαλος της Ξάνθης. Ο Τσιλιανίδης σκόρερ, τέλος του αγώνα, παράταση.

Ωρα 18:01  Γκολ για τον Νέστο Χρυσούπολης, στο τέλος με τον Μαχαιρούδη. Μειώνει σε 2-1 ο Νέστος αλλά το ματς τελειώνει. Τελικό αποτέλεσμα: Αγροτικός Αστέρας – Νέστος Χρυσούπολης 2-1. Ο Αγροτικός Αστέρας προκρίνεται στην επόμενη φάση.

Ωρα 18:04  Τελικό αποτέλεσμα στις Σέρρες: Εθνικός Γαζώρου – Νίκη Βόλου 1-2. Η θεσσαλική ομάδα προκρίνεται και θα παίξει ξανά με τον Πανθρακικό στο Κύπελλο Ελλάδος, όπως και πέρυσι

Ωρα 18:10  Σε εξέλιξη οι παρατάσεις. Θυμίζουμε μέχρι στιγμής. Εκτός κυπέλλου ο Εβρος Σουφλίου, έχασε από τον Άρη Ακροποτάμου 0-1 στο Σουφλί. Εκτός Κυπέλλου ο Νέστος Χρυσούπολης, ηττήθηκε από τον Αγροτικό Αστέρα 2-1. Η Νίκη Βόλου αντίπαλος του Πανθρακικού στην β’ φάση του Κυπέλλου.

Ωρα 18:14  Και φυσικά, παράταση στα Μακεδονικός – ΠΑΟ Κοσμίου (1-1) και Τύρναβος – Ηρακλής (1-1). Το τελευταίο βγάζει την αντίπαλο της Ξάνθης στην δεύτερη φάση του Κυπέλλου

Ωρα 18:18  Με εννέα παίκτες συνεχίζουν και οι δύο ομάδες στο Τύρναβος Ηρακλής. Εχουν βγει τέσσερις κόκκινες κάρτες. Όποια και αν είναι η αντίπαλος της Ξάνθης, θα είναι αποδεκατισμένη

Ωρα 18:23  Τέλος πρώτου ημιχρόνου της παράτασης. Και στα δύο παιχνίδια παραμένει η ισοπαλία. Μακεδονικός – ΠΑΟ Κοσμίου 1-1 και Τύρναβος – Ηρακλής 1-1.

Ωρα 18:30 Σε εξέλιξη τα δεύτερα ημίχρονα των παρατάσεων χωρίς αλλαγή στα σκορ.

Ωρα 18:35  Τέλος και της παράτασης στο Μακεδονικός – ΠΑΟ Κοσμίου. Πάμε για τα πέναλτι.

Ωρα 18:37  Μένουν άλλα τέσσερα λεπτά για το Τύρναβος – Ηρακλής. Άλλα δυο ματς του Επαγγελματικού Κυπέλλου πήγαν σε παράταση, αλλά όχι και σε πέναλτι. Τελείωσαν πριν λίγο. Φωκικός – Αχαρναϊκός 2-1 και Αναγέννηση Γιαννιτσών – Αιγινιακός 2-3

Ωρα 18:39  Πάμε για το ξεκίνημα στα πέναλτι του Κοσμίου.

Ωρα 18:40  Ξεκινά εκτελέσεις πρώτος ο Μακεδονικός. Γκολ. 1-0 Απάντηση αμέσως από Κόσμιο. Γεμενετζής 1-1

Ωρα 18:41  Εκτελεί ο Μακεδονικός. Αποκρούει και δοκάρι. Χάθηκε. Πάει ο Κιπριτσόγλου. Αποκρούει ο τερματοφύλακας. 1-1 μετά από δυο εκτελέσεις

Ωρα 18:42 Χάνει και νέο πέναλτι ο Μακεδονικός. Δοκάρι. Ο Ραφαήλ Παναγιώτου σκοράει, το Κόσμιο 1-2 μπροστά μετά από τρεις εκτελέσεις

Ωρα 18:43  Ισοφαρίσει 2-2 ο Μακεδονικός. Ο σκόρερ ο Λαζίδης ετοιμάζεται για το τέταρτο πέναλτι. Γκολ. 2-3 μετά από τρεις εκτελέσεις.

Ωρα 18:44  Πάμε για το πέμπτο πέναλτι. Αν το χάσει ο Μακεδονικός, τελείωσε. Αααααουτ. Τελος του αγώνα. Δεν θα χρειαστεί πέμπτη εκτέλεση από ΠΑΟ Κοσμίου, που προκρίνεται στην επόμενη φάση!!!

Ωρα 18:47  Μπράβο στο Κόσμιο, που παίρνει σπουδαία και ιστορική πρόκριση. Στα πέναλτι και ο Ηρακλής με τον Τύρναβο

Ωρα 18:51  Οσοι μας διαβάζετε, γκολ και ο Πανθρακικός στη Νέα Σμύρνη. Δείτε την μετάδοση της Μελίνας Ντσιλιάν από το γήπεδο της Νέας Σμύρνης ΕΔΩ.

Ωρα 18:54  Ξεκινά η διαδικασία των πέναλτι στο Αλκαζάρ. Εύστοχες και οι δύο ομάδες στα δυο πρώτα

Ωρα 18:58  Εχασε το δεύτερο πέναλτι ο Τύρναβος, Ευστόχησαν όλοι μετα, έχουμε ολοκληρώσει από τρεις εκτελέσεις και ο Ηρακλής προηγείται 2-3

Ωρα 19:02  Ο Ηρακλής προκρίθηκε. Χάθηκε και το πέμπτο πέναλτι από τον Τύρναβο και έτσι με 4-3 προκρίνεται και θα αντιμετωπίσει την Ξάνθη

Κάπου εδώ νομίζω ότι θα κλείσουμε το live μας. Αλλά μείνετε μαζί μας, στο ThrakiSportS. Η ενημέρωση συνεχίζεται. Εχουμε το live του Πανθρακικού αλλά και πλήρες ρεπορτάζ από όλα τα γήπεδα όπου καλύψαμε live αγώνες σήμερα…