ΕΣΠΕΘΡ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στα αναπτυξιακά πρωταθλήματα

 

Συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο τα αναπτυξιακά πρωταθλήματα που διοργανώνει η Α’ Περιφέρεια Θράκης και Ανατολικής Μακεδονίας.

Αναλυτικά  το πρόγραμμα όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου:

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου

Κ.Γ Αλεξανδρούπολης Ώρα 13:00 Εθνικός Αλεξανδρούπολης-ΑΟ Ορεστιάδας

Κομοτηνής Ώρα 20:00 ΑΕ Κομοτηνής-ΑΟ Σερρών

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου

Κ.Γ Αλεξανδρούπολης Ώρα 12:00 ΓΕΑ-ΑΕ Κομοτηνής

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-Β’ΓΥΡΟΣ

Σάββατο 3 Δεκεμβρίου

Κ.Γ Αλεξανδρούπολης Ώρα 14:00 Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Έβρος Σουφλίου

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ –  1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ- Β’ΓΥΡΟΣ

Σάββατο 3 Δεκεμβρίου

Κ.Γ Αλεξανδρούπολης Ώρα 12:οο Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’-Έβρος Σουφλίου

ΔΑΚ Ξάνθης Ώρα 13:00 Ερμογένης Ξάνθης-Άθλος Ορεστιάδας

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου

Κ.Γ Αλεξανδρούπολης Ώρα 11:00 Εθνικός Αλεξανδρούπολης-ΑΟ Ορεστιάδας

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου

Χρυσούπολης Ώρα 13:00 ΑΟ Χρυσούπολης-Αμυγδαλεώνας

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου

Κομοτηνής Ώρα 13:00 Ακαδημία Κομοτηνής-ΠΑΣ Θράκες

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου

Φερών Ώρα:16:00 Θύελλα Φερών-Νίκη Αλεξανδρούπολης

Ν. Βύσσας Ώρα 18:00 Νέα Βύσσα- ΑΟ Ορεστιάδας

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 4η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου

Χρυσούπολης Ώρα 11:00 ΑΟ Χρυσούπολης-Αμυγδαλεώνας

ΔΑΚ Ξάνθης Ώρα 13:00 Ερμογένης Ξάνθης Β’-ΑΟ Καβάλας

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 4η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 3 Δεκεμβρίου

Κομοτηνής Ώρα 13:00 ΑΕ Κομοτηνής Β’-ΑΕ Κομοτηνής

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου

Κομοτηνής Ώρα 11:00 Ακαδημία Κομοτηνής-ΠΑΣ Θράκες

ΔΑΚ Ξάνθης Ώρα 15:00 Ερμογένης Ξάνθης Γ’-Αμαζόνες Μαΐστρου

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου

Σουφλίου Ώρα 12:00 Έβρος Σουφλίου-Φοίνικας Αλεξανδρούπολης

Φερών Ώρα 14:00 Θύελλα Φερών-Νίκη Αλεξανδρούπολης

Μαΐστρου Ώρα 15:00 Αμαζόνες Μαΐστρου Β’- ΑΟ Ορεστιάδας

Σχόλια

comments