ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των αγώνων Εφήβων, Παίδων, Νεανίδων και Κορασίδων

Ανταπόκριση από Κομοτηνή: Γιάννης Παπαδόπουλος

–  Εγιναν γνωστοί από την ΕΚΑΣΑΜΑΘ οι διαιτητές όλων των αγώνων του σαββατοκύριακου για τα αναπτυξιακά πρωταθλήματα που διοργανώνει, τα οποία συνεχίζονται σε Εφηβους, Παίδες και Κορασίδες, ενώ αρχίζει η σεζόν και σε Νεανίδες. Αναλυτικά το πρόγραμμα που αφορά τις ομάδες της Θράκης, με χρολολογική σειρά και ανά πρωτάθλημα:

 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
Σάββατο 19/10, Ώρα 15:00, Κλειστό Κομοτηνής: ΑΕ Κομοτηνής – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Ντούρας, Νικολετοπούλου)
Σάββατο 19/10, Ώρα 15:00, Κλειστό Αλεξανδρούπολης: ΑΟ Ολυμπιάδας – Ασπίδα Ξάνθης (Αλεξόπουλος, Ρούντσιος)
Σάββατο 19/10, Ώρα 17:30, Κλειστό Ορεστιάδας: Φιλία Ορεστιάδας – ΓΑΣ Κομοτηνή (Παπαγερίδης, Παντελάκη)
Κυριακή 20/10, Ώρα 15:00, Κλειστό Μπαλτατζή: Αρίων Ξάνθης – Πάνθηρες Καβάλας (Πετρόπουλος, Ευσταθιάδης)
 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
Σάββατο 19/10, Ώρα 15:00, Κλειστό Διδυμοτείχου: Σπάρτακος Διδυμοτείχου – Φιλία Ορεστιάδας (Χατζόπουλος, Μπαρμπούδης)
Σάββατο 19/10, Ώρα 16:00, Κλειστό Φερών: Θύελλα Φερών – ΑΟ Αλέξανδρος (Παπαγεωργίου Γ, Κωνσταντινίδου)
 
 
 
Κυριακή 20/10, Ώρα 13:30, Κλειστό Αλεξανδρούπολης: ΑΟ Ολυμπιάδα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Πανιτσούδης, Καββαδίας) 
Κυριακή 20/10, Ώρα 15:00, Κλειστό Χρυσούπολης: ΑΟ Χρυσούπολης – Αρίων Ξάνθης (Λάλλα, Βαρίκος)
Κυριακή 20/10, Ώρα 15:00, Κλειστό Κομοτηνής: ΑΕ Κομοτηνής – Ασπίδα Ξάνθης (Αποστολίδης, Παρασίδης)
 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Κυριακή 20/10, Ώρα 15:00, Κλειστό Ευμοίρου: Ασπίδα Ξάνθης 2001 – ΓΑΣ Κομοτηνή (Σπηλιώτης, Μπάμπης)
 
 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 19/10, Ώρα 15:00, Κλειστό Ευμοίρου: ΑΠΣ Ασπίδα Ξάνθης 2001 –  Πάνθηρες Καβάλας (Σπηλιώτης, Ευσταθιάδης)
 
Σάββατο 19/10, Ώρα 15:30, Κλειστό Ορεστιάδας: Φιλία Ορεστιάδας – ΓΑΣ Κομοτηνή (Παπαγερίδης, Παντελάκη) 
 
Επίσης, τον φιλικό αγώνα των ανδρών ανάμεσα στην ΑΕ Κομοτηνής και τον Αστέρα Καβάλας που θα διεξαχθεί το Σάββατο και Ώρα 17:00 στο Κλειστό της Κομοτηνής θα διευθύνουν οι Ντούρας και Αποστολίδης.

Σχόλια

comments