ΕΠΣ Έβρου: Αλλαγή ημέρας στον αγώνα του πρωτοπόρου Ιπποκράτη! Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε Α’ και Β’ Κατηγορία

Mε την 5η αγωνιστική συνεχίζονται αυτό το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της Α’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Έβρου αλλά και του Βόρειου και του Νότιου Ομίλου της Β’ Κατηγορίας.

Αλλαγη ημέρας είχαμε στο πρόγραμμα της Α’ κατηγορίας με τον πρωτοπόρο Ιπποκράτη να αγωνίζεται στο Νεοχώρι την Κυριακή αντί για το Σάββατο.

Παρά τα όσα είχαν ζητηθεί, τρία ματς ορίστηκαν στην ευρύτερη περιοχή της Αλεξανδρούπολης το μεσημέρι της Κυριακής, την ώρα που θα αγωνίζεται στο Φώτης Κοσμάς ο Εθνικός.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων ανά κατηγορία:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (LIVE ThrakiSportS)
Σάββατο 10/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Φώτης Κοσμάς: ΑΕΚ Έβρου – Έβρος Σουφλίου
Σάββατο 10/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Σοφικού: Ορφέας Σοφικού – ΑΕ Διδυμοτείχου
Κυριακή 11/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Νεοχωρίου: ΑΟ Νεοχωρίου – Ιπποκράτης
Κυριακή 11/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου
Κυριακή 11/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Καστανεών: Άρδας Καστανεών – Ποντιακός
ΡΕΠΟ: Θράκη Φερών

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 10/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Νέας Βυσσας: Ακρίτας Νέας Βύσσας – Ηρακλής Σαγήνης
Σάββατο 10/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Κυπρίνου: Θύελλα Κυπρίνου – Δόξα Δόξας
Σάββατο 10/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας – Ακρίτας Ορμενίου
Σάββατο 10/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Θουρίου: Ασπίδα Θουρίου – ΠΑΕ Ριζίων
Κυριακή 11/11, Ώρα 11:00, Γήπεδο Ασπρονερίου: Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ένωσης Οινόης
Κυριακή 11/11, Ώρα 11:00, Γήπεδο Χειμωνίου: Δόξα Ορεστιάδας – Ομόνοια Φυλακίου
ΡΕΠΟ: Δόξα Ελληνοχωρίου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 10/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Δαδιάς: Ακρίτας Δαδιάς – ΑΣ Πέπλου
Κυριακή 11/11, Ώρα 11:00, Γήπεδο Μοναστηρακίου: ΑΟ Μοναστηρακίου – ΑΟ Θράκης
Κυριακή 11/11, Ώρα 11:00, Γήπεδο Απαλού: Νίκη Απαλού – ΑΕ Ν. Χηλής
Κυριακή 11/11, Ώρα 11:00, Γήπεδο Καππαδοκών: ΑΟ Καππαδοκων – ΑΟ Μαΐστρου
Κυριακή 11/11, Ώρα 11:00, Γηπεδο Αρίστεινου: ΑΟ Αρίστεινου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης Κ20 (ΑΟ Αγναντια)
Κυριακή 11/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Άβαντα: Ατρόμητος Άβαντα – Πυρσός Σιδηρούς
Κυριακή 11/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Μ. Αετών: ΑΟ Μάκρης – Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης
Κυριακή 11/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Δορίσκου: ΑΟ Δορίσκου – Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης

Σχόλια

comments

Comments are closed.