ΕΠΣ Έβρου: Επιστροφή στα γήπεδα! Το πρόγραμμα του… «Σαββατοκυριακοδεύτερου»

 

Επιστροφή στα γήπεδα μετά από δυο εβδομάδες το Σαββατοκύριακο με την 2η αγωνιστική στα πρωταθλήματα της Α’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Έβρου αλλά και το Βόρειο και ο Νότιο Όμιλο της Β’ Κατηγορίας.

Αυτη την αγωνιστική, τα παιχνίδια διεξάγονται σε … τέσσερις ζώνες, απόγευμα Σαββατου, Κυριακή πρωί, Κυριακή απόγευμα και την Δευτέρα με ένα παιχνίδι το ΑΟ Αρίστεινου – Ατρόμητος Άβαντα (θυμηθείτε ΕΔΩ).

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Ώρα 16:00)
Σάββατο 13/10, Γήπεδο Καστανέων: Άρδας Καστανεών – ΑΕΚ Έβρου
Σάββατο 13/10, Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – Ορφέας Σοφικού
Κυριακή 14/10, Γήπεδο Νεοχωρίου: ΑΟ Νεοχωρίου – Θράκη Φερών
Κυριακή 14/10, Γήπεδο Παλαγίας: ΑΟ Ποντιακός – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου
Κυριακή 14/10, Γήπεδο Δραγάνας: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Έβρος Σουφλίου
Ρεπό: ΑΕ Διδυμοτειχου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 13/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Καρωτής: Δόξα Δόξας – Δόξα Στέρνας
Σάββατο 13/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Χειμωνίου: Δόξα Ορεστιάδας – Θύελλα Κυπρίνου
Κυριακή 14/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Ασπρονερίου: Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ασπίδα Θουρίου
Κυριακή 14/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Δόξα Ελληνοχωρίου – Ακρίτας Νέας Βύσσας
Κυριακή 14/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Οινόης: Ένωση Οινόης – Ακρίτας Ορμενίου
Κυριακή 14/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Φυλακίου: Ομόνοια Φυλακίου – Ηρακλής Σαγήνης
ΡΕΠΟ: ΠΑΕ Ριζίων

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 13/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Πέπλου: ΑΣ Πέπλου – ΑΟ Μοναστηρακίου
Σάββατο 13/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Σιδηρού: Πυρσός Σιδηρού – ΑΕ Νέας Χηλής
Σάββατο 13/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Μαίστρου: ΑΟ Μαΐστρου – Νίκη Απαλού
Σάββατο 13/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Δορίσκου: ΑΟ Δορίσκου – Ακρίτας Δαδιάς
Κυριακή 14/10, Ώρα 11:00, Γήπεδο Μαρακανά Αλεξανδρούπολης: Εθνικός Κ20 – Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης
Κυριακή 14/10, Ώρα 11:00, Γήπεδο Καππαδόκων: ΑΟ Καππαδοκών – ΑΟ Μάκρης
Κυριακή 14/10, Ώρα 11:00, Γήπεδο Κορνοφωλιάς: Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης – Άλεξ ΑΟ Θράκης
Δευτερα 15/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Αρίστεινου: ΑΟ Αρίστεινου – Ατρόμητος Άβαντα

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΡΕΜΙΕΡΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΕ Α’ ΚΑΙ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Σχόλια

comments