ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου για το Κύπελλο

Γ’ Εθνική: Φιλική επικράτηση της Ασπίδας Ξάνθης στην Κομοτηνή επί του ΓΑΣ
12 Σεπτεμβρίου 2018 / 23:24
ΕΠΣ Ξάνθης: Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου για το Κύπελλο
13 Σεπτεμβρίου 2018 / 10:10

ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου για το Κύπελλο

 

Πραγματοποιούνται το προσεχές Σαββατοκύριακο (15-16 Σεπτεμβρίου) οι αναμετρήσεις της 2ης αγωνιστικής για την Α’ Φάση του Κυπέλλου της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Έβρου.

Το αναλυτικό πρόγραμμα ανά όμιλο για το Κύπελλο ΕΠΣ Έβρου «Σιγρέκης» έχει ως εξής:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 15/09, Ωρα 17:00, Γήπεδο Μαρίνος Δαστερίδης: Καππαδοκία – Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’
Ρεπό: Ποντιακός

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 16/09, Ωρα 17:00, Γήπεδο Δραγάνας: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Μάκρης
Ρεπό: ΑΕ Νέας Χιλή

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 16/09, Ωρα 17:00, Γήπεδο Παλαγίας: Φουρτούνα – ΑΟ Θράκης
Ρεπό: ΑΕΚ Έβρου

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ Αρίστεινου – ΠΑΕ Νίψας 3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΟ Μαΐστρου

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 15/09, Ωρα 17:00, Γηπεδο Απαλού: Απαλός – Μοναστηράκι
Σάββατο 15/09, Ωρα 17:00, Γήπεδο Άβαντα: Ατρόμητος Άβαντα – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 16/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Φερών: Θράκη Φερών – Πέπλος
Ρεπό: Δορίσκος

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 15/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Κορνοφωλιάς: Πυρσός Σιδηρούς – Δαδιά
Κυριακή 16/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Σουφλίου: Έβρος Σουφλίου – Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 15/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Δόξας:  Δόξα Δόξας – ΑΕ Διδυμοτείχου
Ρεπό: Δόξα Ελληνοχωρίου

9ος ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 16/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Σαγήνης: Ηρακλής Σαγήνης – Ατρόμητος Ασπρονερίου
Κυριακή 16/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Θουρίου: Ασπίδα Θουρίου – Ορφέας Σοφικού

10ος ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 15/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Ορεστιάδας: Δόξα Ορεστιάδας – Ένωση Οινόης
Κυριακή 16/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – Νέα Βύσσα

11ος ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 15/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Νεοχωρίου: Νεοχώρι – Ομόνοια Φυλακίου
Σάββατο 15/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Κυπρίνου: Θύελλα Κυπρίνου – Δόξα Στέρνας

12ος ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 16/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου – ΠΑΕ Ριζίων
Ρεπό: Άρδας Καστανέων

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 1ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Σχόλια

comments

Comments are closed.