Γ’ Εθνική: Το αναλυτικό πρόγραμμα του 1ου ομιλου όπου μετέχουν οι ομάδες της Θράκης

 

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας στο Γουδί και έγινε γνωστό το πρόγραμμα σε όλου τους ομίλους και στον 1ο αυό που συμμετέχουν οι 5 Θρακιώτικες ομάδες.

Η πρώτη σέντρα θα πραγματοποιηθεί στις 30 Σεπτεμβρίου με ώρα έναρξης στις 16:00, ενώ η τελευταία αγωνιστική θα διεξαχθεί στις 14 Απριλίου επίσης στις 16:00. Ολες οι αγωνιστικές θα γίνουν Κυριακή με εξαίρεση την 5η η οποία έχει προγραμματιστεί για το Σάββατο στις 27 Οκτωβρίου, λόγω της 28ης Οκτωβρίου, ενω έχει αποφασιστεί στις 10 Μαρτίου (τριήμερο Καθαράς Δευτέρας) να υπάρχει ρεπό για όλες τις ομάδες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική 14η
Απόλλων Παραλιμνίου – Καβάλα
Εθνικός Σιδηροκάστρου – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Κεραυνός Πέρνης – Ασπίδα Ξάνθης
Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Αλέξανδρος Κιλκίς – Νέστος Χρυσούπολης
Πανσερραϊκός – Α.Ε. Καλαμπακίου

2η αγωνιστική 15η
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Απόλλων Παραλιμνίου
Καβάλα – Κεραυνός Πέρνης
ΠΑΟ Κοσμίου – Αετός Ορφανού
Ασπίδα Ξάνθης – Άρης Αβάτου
Ορφέας Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός
Νέστος Χρυσούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου

3η αγωνιστική 16η
Απόλλων Παραλιμνίου – Κεραυνός Πέρνης
Αετός Ορφανού – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Άρης Αβάτου – Καβάλα
Αλέξανδρος Κιλκίς – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Πανσερραϊκός – Ασπίδα Ξάνθης
Α.Ε. Καλαμπακίου – Ορφέας Ξάνθης
Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

4η αγωνιστική 17η
Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου
Κεραυνός Πέρνης – Άρης Αβάτου
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αλέξανδρος Κιλκίς
Καβάλα – Πανσερραϊκός
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Α.Ε. Καλαμπακίου
Ασπίδα Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης
Ορφέας Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

5η αγωνιστική 18η
Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου
Αλέξανδρος Κιλκίς – Αετός Ορφανού
Πανσερραϊκός – Κεραυνός Πέρνης
Α.Ε. Καλαμπακίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Νέστος Χρυσούπολης – Καβάλα
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Ορφέας Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης

6η αγωνιστική 19η
Αλέξανδρος Κιλκίς – Απόλλων Παραλιμνίου
Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός
Αετός Ορφανού – Α.Ε. Καλαμπακίου
Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Καβάλα – Ορφέας Ξάνθης
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Ασπίδα Ξάνθης

7η αγωνιστική 20η
Απόλλων Παραλιμνίου – Πανσερραϊκός
Α.Ε. Καλαμπακίου – Αλέξανδρος Κιλκίς
Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Αετός Ορφανού
Ορφέας Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης
Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Σιδηροκάστρου
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Καβάλα

8η αγωνιστική 21η
Α.Ε. Καλαμπακίου – Απόλλων Παραλιμνίου
Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
Αλέξανδρος Κιλκίς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης
Αετός Ορφανού – Ασπίδα Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Καβάλα

9η αγωνιστική 22η
Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου
Ορφέας Ξάνθης – Πανσερραϊκός
Ασπίδα Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Άρης Αβάτου
Καβάλα – Αετός Ορφανού
Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Σιδηροκάστρου

10η αγωνιστική 23η
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης
Α.Ε. Καλαμπακίου – Ασπίδα Ξάνθης
Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Αλέξανδρος Κιλκίς – Καβάλα
Άρης Αβάτου – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης

11η αγωνιστική 24η
Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης
Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Νέστος Χρυσούπολης
Καβάλα – Α.Ε. Καλαμπακίου
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Πανσερραϊκός
Κεραυνός Πέρνης – Αλέξανδρος Κιλκίς
Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού

12η αγωνιστική 25η
Ασπίδα Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καβάλα
Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Α.Ε. Καλαμπακίου – Κεραυνός Πέρνης
Πανσερραϊκός – Αετός Ορφανού
Αλέξανδρος Κιλκίς – Άρης Αβάτου

13η αγωνιστική 26η
Απόλλων Παραλιμνίου – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Καβάλα – Ασπίδα Ξάνθης
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ορφέας Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης
Άρης Αβάτου – Α.Ε. Καλαμπακίου
Πανσερραϊκός – Αλέξανδρος Κιλκίς

Σχόλια

comments

Comments are closed.