Πρώτη στο Ομαδικό Πρωτάθλημα Τριάθλου Παμπαίδων Β’ (γενν.2005-2006) Εβρου -Ροδόπης που διεξήχθη την περασμένη εβδομάδα αναδείχθηκε η ομάδα του ΜΓΣ Εθνικού.
Με πολλά ρεκόρ και μεγάλη αγωνιστικότητα η ομάδα παμπαίδων Β’ του ΜΓΣ Εθνικού, πήρε το 1ο ομαδικό. Μετά το Πάσχα θα ανακοινωθεί η ημέρα που θα γίνει η απονομή των βραβείων στην ομάδα.
Η τελική βαθμολογία των αγοριών:
1 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 255 (60Μ-8,7, Μήκος-3,83, Μπαλάκι-56,2)
2 ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ 240
3 ΣΕΡΑΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜ. 225
4 ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜ. 225
5 ΚΥΛΙΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 215 (60Μ-8,4, Μήκος-4,32, Μπαλάκι-28,6)
6 ΜΠΑΪΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 215 (60Μ-8,8, Μήκος-4,01, Μπαλάκι-38,0)
7 ΣΤΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 215 (60Μ-8,8, Μήκος-4,35, Μπαλάκι-34,9)
8 ΧΑΤΖΟΥΔΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤ. 215
9 ΧΟΥΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 210
10 ΤΣΕΛΕΜΠΑΚΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 205 (1000Μ-4,01, Μήκος-4,84, Μπαλάκι-57,5)
11 ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤ.205
12 ΣΙΓΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 200 (60Μ-8,8, Μήκος-4,17, Μπαλάκι-29,7)
13 ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤ. 195
14 ΚΟΚΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 190 (60Μ-9,6, Μήκος-2,92, Μπαλάκι-41,4)
15 ΦΟΥΤΣΙΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 190
16 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 185 (60Μ-9,0, Μήκος-3,40, Μπαλάκι-30,1)
17 ΣΤΟΓΙΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΠΑΣ ΡΗΣΟΣ 185
18 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Α.Σ. ΡΗΣΣΟΣ 180
19 ΤΑΡΣΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ 180
20 ΓΚΙΡΓΚΕΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 160
21 ΛΥΜΠΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 160
22 ΔΕΛΗΜΠΕΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤ. 160
23 ΓΚΟΥΝΤΙΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ 155
24 ΣΤΑΥΡΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 145
25 ΚΟΥΣΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 140
26 ΣΙΔΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤ. 140
27 ΣΑΡΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 125
28 ΤΣΕΛΙΠΓΙΩΤΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 115 (60Μ-10,7, Μήκος-2,67, Μπαλάκι-27,8)
29 ΜΕΤΑΟΡΕΣΤΗΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ 110
30 ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΜΟΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ 110
31 ΑΣΜΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 105
32 ΠΑΤΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 100 (Μήκος-3,49, Μπαλάκι-23,6)
33 ΠΑΝΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜ. 100
34 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΚΡΥΣΤΑΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜ. 85
35 ΤΑΡΝΑΝΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜ. 85
36 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 80
37 ΚΑΡΑΣΜΑΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 80
38 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 65
Οι πρώτοι νικητές σε κάθε αγώνισμα του τριάθλου Παμπαίδων Β’
60μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’
1.ΣΕΡΑΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜ. 8,2
2. ΚΥΛΙΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 8,4
3. ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜ. 8,4
4. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 8,7
5. ΜΠΑΪΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 8,8
6. ΣΤΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 8,8
7. ΣΙΓΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 8,8
8. ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ 8,8
1000μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’
1.ΤΑΡΣΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ 3.38,73
2. ΜΕΤΑ ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ 3.40,16
3. ΤΣΕΛΕΠΑΚΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 4.01,1
4. ΤΑΡΝΑΝΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜ. 4.09,6
ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’
1.ΤΣΕΛΕΠΑΚΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 4,84
2. ΣΕΡΑΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜ. 4,45
3. ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ 4,41
4. ΣΤΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 4,35
5. ΚΥΛΙΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 4,32
6. ΣΙΓΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 4,17
7. ΚΟΥΣΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 4,02
8. ΧΟΥΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 4,02
9. ΜΠΑΪΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 4,01
ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’
1.ΤΣΕΛΕΠΑΚΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 57,5
2. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 56,2
3. ΧΑΤΖΟΥΔΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤ. 47,7
4. ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ 45,8
5. ΚΑΡΑΣΜΑΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 41,9
6. ΚΟΚΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 41,4
7. ΧΟΥΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 40,9
8. ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤ.39,3
9. ΜΠΑΪΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 38,0