ΕΠΣ Έβρου: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣ Έβρου: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

 

Με τους αγώνες της 2ης αγωνιστικής συνεχίζεται η αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΠΣ Έβρου, με την επιτροπή διαιτησίας να γνωστοποιεί τους διαιτητές τόσο στην Α’ Κατηγορία που θα διεξάγεται το απόγευμα της Κυριακής όσο και για τη Β’ Κατηγορία που θα γίνεται και φέτος σε τρεις ομίλους και κάθε φορά σε τρεις δόσεις (απόγευμα Σαββάτου, πρωί Κυριακής και απόγευμα Κυριακής).

Συνοπτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 15/10, Ωρα 16:00)

Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου (Σιδηρόπουλος, Κεσούδης, Τσίκας)

Γήπεδο Νίψας: ΠΑΕ Νίψας – ΑΟ Ποντιακός (Στρατούδης, Κ. Κίτσος, Γεωργακούδης)

Γήπεδο Κορνοφωλιάς: Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Σουβαρας, Κωνσταντακάκης, Κωνογλου)

Γήπεδο Απαλού: Νίκη Απαλού – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης (Ουζουνίδης, Χ, Στρατούδης, Τουντζιαράκης)

Γήπεδο Φερών: Θράκη Φερών – Άρδας Καστανεών (Σιβούδης, Καραίσκος, Ναζιρόπουλος)

Ρεπό: Έβρος Σουφλίου

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΡΕΜΙΕΡΑΣ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 14/10, Ωρα 16:00

Γήπεδο Χειμωμίου: Δόξα Ορεστιάδας – Ορφέας Δικαίων (Σκίνδρης, Κεσούδης, Θεοδωρακέλης)

Κυριακή 15/10, Ωρα 11:00
Γήπεδο Οινόης: Ένωση Οινόης – ΑΟ Νεοχωρίου (Σκίνδρης, Τσίκας, Παλαιοπάνης)

Γήπεδο Ν. Βύσσας: Ακρίτας Νέας Βύσσας – Ηρακλής Σαγήνης (Δαλαμπούρας, Χρηστίδου, Ζανιας)

Κυριακή 15/10, Ωρα 16:00
Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας – Θύελλα Κυπρίνου (Καλαιτζίδης, Χρηστίδου, Σαβούδης)

Γήπεδο Ορνενίου:Ακρίτας Ορμενίου – ΠΑΕ Ριζίων (Σκινδρης, Τσομπανίδης, Θεοδωρακέλης)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 14/10, Ωρα 16:00
Γήπεδο Πραγγίου: ΑΕ Διδυμοτείχου Β’ – Πυρσός Σιδηρούς (καλαιτζίδης, δαλης, Δοαμαντής)

Γήπεδο Πέπλου: ΑΣ Πέπλου – Ορφέας Σοφικού (Σιβούδης, Κωνσταντάκης, Παλαιοπάνης)

Κυριακή 15/10, Ωρα 11:00
Γήπεδο Καρωτής: Δόξα Δόξας – Δόξα Ελληνοχωρίου (Σιδηρόπουλος, Σταφυλας, Μ. Σκίνδρη)

Γήπεδο Ισαακίου: ΠΑΟΚ ΟΦ Ισαακίου – Ασπίδα Θουρίου (Σαβούδης, Κωστακιώτης, Τρύπης)

Κυριακή 15/10, Ωρα 16:00
Γήπεδο Ασπρονερίου: Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ακρίτας Δαδιάς (δαλης, Δαλαμπουρας, Ζανιας)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 14/10, Ωρα 16:00
Γήπεδο Μαίστρου: ΑΟ Μαΐστρου – Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης (Κτιστόπουλος, Κωστακιώτης, Ιωαννίδης)

Γήπεδο ΚΤΕΟ: ΑΕΚ Έβρου – ΑΕ Ν. Χηλής (Ουζουνίδης, Χ. Στρατούδης, Κελεσίδης)

Γήπεδο Δορίσκου: ΑΟ Δορίσκου – Ατρόμητος Άβαντα (Σουβαράς, Κ. Κίτσος, Κώνογλου)

Γήπεδο Αριστείνου: ΑΟ Αρίστεινου – ΑΟ Καππαδοκών (Σταφυλας, Β. Στρατούδης, Καραισκος)

Γήπεδο Φώτης Κοσμάς: Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’ – ΑΟ Θράκης (Σαμουρκασίδης, Βαικάλης, Τρύπης)

Κυριακή 15/10, Ωρα 16:00
Γήπεδο Αγνάντας: ΑΟ Μοναστηρακίου – ΑΟ Μάκρης (Κτιστόπουλος, Κελεσίδης, Πανταζόπουλος)

Ρεπό: Ασπίδα Βρυσούλας

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΡΕΜΙΕΡΑΣ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Σχόλια

comments

Close