Football League: Από την Κοζάνη ο διαιτητής στο πρώτο εντός έδρας αγώνα του Πανθρακικού

 

Από την Κοζάνη είναι ο διαιτηής που ορίστηκε στον πρώτο εντός έδρας αγώνα του Πανθρακικού, ο οποίος στα πλαίσια της 2ης αγωνιστικής υποδέχεται την Αναγέννηση Καρδίτσας.

Συγκεκριμένα άρχοντας του αγώνα θα είναι ο Διονύσης Ζούγρας από το Σύνδεσμο Κοζάνης, έχοντας βοηθούς τους Θεόδωρο Τζιουβάρα και Χρήστο Παπαδόπουλο από τον ίδιο Σύνδεσμο, ενώ τέταρτος βοηθός είναι ο Γιώργος Κουναλάκης από το Σύνδεσμο Ξάνθης.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής της Football League (όλα τα παιχνίδια την Κυριακή 6 Νοεμβρίου στις 15:00):

Δημοτικό Σπάρτης:  Σπάρτη – Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Γεώργιος Μαρκαντωνάτος (Ηλείας)

Βοηθοί: Αντώνιος Πυλαρινός (Ζακύνθου), Ιωάννης Καραλής (Ηλείας)

4ος: Άγγελος Αδαμόπουλος (Ζακύνθου)

 

Δημοτικό Καλλιθέας:  Καλλιθέα – Παναιγιάλειος

Διαιτητής: Γεώργιος Λάμπρου (Εύβοιας)

Βοηθοί: Δαυίδ Πριονάς (Εύβοιας), Κωνσταντίνος Αργύρης (Εύβοιας)

4ος: Ρόμπερτ Ντουμιτρέσκου

 

Δημοτικό Κομοτηνής:  Πανθρακικός – Αναγέννηση Καρδίτσας

Διαιτητής: Διούσιος Ζούγρας (Κοζάνης)

Βοηθοί: Θεόδωρος Τζιουβάρας, Χρήστος Παπαδόπουλος (Κοζάνης)

4ος: Γεώργιος Κουναλάκης (Ξάνθης)

 

ΔΑΚ Γάλλου:  Χανιά – Αγροτικός Αστέρας

Διαιτητής: Ανδρέας Γκάμαρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Γεώργιος Κουντουρέλης (Αθηνών), Νικόλοας Πάγκαλος (Λασιθίου)

4ος: Χαράλαμπος Σωτηριάδης (Λασιθίου)

 

Κλεάνθης Βικελίδης:  Άρης – Αιγινιακός

Διαιτητής: Βασίλειος Φωτιάς (Πέλλας)

Βοηθοί: Χρήστος Δεμερτζής (Πέλλας), Αθανάσιος Παπαδάκης (Ημαθίας)

4ος: Γεώργιος Βρέσκας (Ημαθίας)

 

Δημοτικό Τρικάλων:  Τρίκαλα – Πανσερραϊκός

Διαιτητής: Κωνσταντίνος Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Δημήτριος Λ. Τίκας (Θεσπρωτίας), Γεώργιος Αναστασίου (Λάρισας)

4ος: Αγησίλαος Μπουρμασόπουλος (Λάρισας)

 

ΔΑΚ Λαμίας:  Λαμία – Κισσαμικός

Διαιτητής: Φώτιος Φωτιάδης (Καστοριάς)

Βοηθοί: Θεόφιλος Μωυσιάδης (Ηπείρου), Αθανάσιος Στεφούλης (Γρεβενών)

4ος: Ανδρέας Καραλιόλιος (Γρεβενών)

 

ΔημοτικόΕλευσίνας: Πανελευσινιακός – Αχαρναϊκός

Διαιτητής: Γρηγόριος Χρυσός (Χανίων)

Βοηθοί: Αντώνιος Αναστασάκης (Χανίων), Δημήτριος Λυμπερόπουλος (Αθηνών)

4ος: Άγγελος Ζαραβινός (Αθηνών)

 

Θεόδωρος Βαρδινογιάννης:  ΟΦΗ – Καλλονή

Διαιτητής: Βασίλειος Παναγιωτόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας)

Βοηθοί: Αθανάσιος Κολοσιώνης (Αιτωλοακαρνανίας), Αντώνιος Σινιοράκης (Χανίων)

4ος: Κωνσταντίνος Μπερτάκης (Χανίων)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here