ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Ανακοινώθηκαν από την ΕΚΑΣΑΜΑΘ οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου. Οι ορισμοί αφορούν την τρίτη αγωνιστική του πρωταθλήματος ανδρών, την τρίτη αγωνιστική στα αναπτυξιακά πρωταθλήματα εφήβν και παίδων και τη δεύτερη αγωνιστική του πρωταθλήματος κορασίδων.

Αναλυτικά οι ορισμοί για τις αναμετρήσεις στους ομίλους που μετέχουν ομάδες της Θράκης έχουν ως εξής:

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ) – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 22 Οκτωβρίου

Κ.Γ. Ποταμουδίων  Ώρα 16.00  Πάνθηρες Καβάλας – Φιλία Ορεστιάδας (Κατρακάρης, Λάλλα)

Κ.Γ. Διδυμοτείχου  Ώρα 16.00  Σπάρτακος Διδ/χου – Εθνικός Αλεξ/πολης (Γιαννούλης Στ., Μιχέλης Θ.)

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 17.00  Αίας Κομοτηνής – Λεύκιππος Ξάνθης (Ντούρας, Λυτροσυγκούνης)

Κ.Γ. Σουφλίου  Ώρα 17.00  Έβρος Σουφλίου – Ηρακλής Καβάλας (Χατζόπουλος, Αποστολίδης)

Κυριακή 23 Οκτωβρίου

Κ.Γ. Φερών   Ώρα 17.00  Θύελλα Φερών – Αρίων Ξάνθης (Ρούντσιος, Μπέης)

Κ.Γ. Αλεξ/πολης  Ώρα 17.00  Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης – Δημοκρίτειο Κομοτηνής (Κολοκυθάς, Τσακιράκη)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η Αγωνιστική)

Σάββατο 22 Οκτωβρίου

Κ.Γ. Ευμοίρου  Ώρα 17.00  Ασπίδα Ξάνθης – Αστέρας Καβάλας (Ευσταθιάδης, Αθανασιάδης)

Κ.Γ. Μπαλτατζής  Ώρα 17.00  Αρίων Ξάνθης – Αγία Βαρβάρα (Κολοκυθάς, Τριανταφύλλου)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η Αγωνιστική)

Σάββατο 22 Οκτωβρίου

Κ.Γ. Αλεξ/πολης  Ώρα 13.00  Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης – ΑΕ Κομοτηνής (Τσακιράκη, Καζάκος)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η Αγωνιστική)

Σάββατο 22 Οκτωβρίου

Κ.Γ. Ευμοίρου  Ώρα 19.00  Ασπίδα Ξάνθης – Ηρακλής Καβάλας (Ευσταθιάδης, Αθανασιάδης)

Κ.Γ. Χρυσούπολης  Ώρα 15.00  Χρυσούπολη – Αίας Κομοτηνής (Ανεβλαβής, Καλοτραπέζης)

Κ.Γ. Αμοιρίδης  Ώρα  15.00  Λεύκιππος Ξάνθης – Ε.Κ. Ποταμουδίων (Καραγκεζίδης, Ορφανίδης)

Κυριακή 23 Οκτωβρίου

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 15.00  ΓΑΣ Κομοτηνή – Αρίων Ξάνθης (Κιοσές, Νάσος)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η Αγωνιστική)

Σάββατο 22 Οκτωβρίου

Κ.Γ. Αλεξ/πολης  Ώρα 19.00  Εθνικός Αλεξ/πολης – Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης (Τσακιράκη, Καζάκος)

Κυριακή 23 Οκτωβρίου

Κ.Γ. Ορεστιάδας  Ώρα 13.οο  Φιλία Ορεστιάδας – ΑΕ Κομοτηνής (Μιχέλης Θ., Μιχέλη Ε.)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (2η Αγωνιστική)

Σάββατο 22 Οκτωβρίου

Κ.Γ. Ευμοίρου  Ώρα 15.00  Ασπίς 2001 Ξάνθης – ΓΑΣ Κομοτηνή (Κολοκυθάς, Αχμέτογλου)

Κ.Γ. Ποταμουδίων  Ώρα 14.00  Ε.Κ. Καβάλας – Αίας Κομοτηνής (Ψαριανός, Καλφόπουλος)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here