ΕΠΣ Έβρου: Σε τρεις δόσεις το πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας, σε δύο της Β’ Κατηγορίας

 

Το προσεχές τριήμερο συνεχίζεται με την 8η αγωνιστική στα πρωταθλήματα της Α’ Κατηγορίας αλλά και του Βόρειου και του Νότιου Ομίλου της Β’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Έβρου.

Στο πρόγραμμα της Α’ Κατηγορίας ξεχωρίζει η αναμέτρηση της Θράκης Φερών με τον πρωτοπόρο Ιπποκράτη στις Φέρες, όπως και ο αγώνας του Ορέστη Ορεστιάδας με τον Άρδα Καστανεών που θα γίνει Δευτέρα, όπως ανακοινώθηκε.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων ανά κατηγορία:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (LIVE ThrakiSportS)
Σάββατο 1/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Φώτης Κοσμάς: ΑΕΚ Έβρου – ΑΟ Νεοχωρίου
Σάββατο 1/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Άνθειας: Ένωση Άνθειας Αρίστεινου – ΑΕ Διδυμοτείχου
Κυριακή 2/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Σουφλίου: Έβρος Σουφλίου – ΑΟ Ποντιακός
Κυριακή 2/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Φερών: Θράκη Φερών – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
Δευτέρα 3/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – Άρδας Καστανεών
ΡΕΠΟ: Ορφέας Σοφικού

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 1/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Καρωτής: Δόξα Δόξας – Ομόνοια Φυλακίου
Σάββατο 1/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Κυπρίνου: Θύελλα Κυπρίνου – Δόξα Στέρνας
Κυριακή 2/12, Ώρα 11:00, Γήπεδο Θουρίου: Ασπίδα Θουρίου – Δόξα Ελληνοχωρίου
Κυριακή 2/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Βύσσας: Ακρίτας Νέας Βύσσας – Δόξα Ορεστιάδας
Κυριακή 2/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου – Ατρόμητος Ασπρονερίου
Κυριακή 2/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Ριζίων: ΠΑΕ Ρίζιων – Ένωση Οινόης
ΡΕΠΟ: Ηρακλής Σαγήνης

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 1/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Μ. Αετών: ΑΟ Μάκρης – ΑΟ Αρίστεινου
Σάββατο 1/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Πέπλου: ΑΣ Πέπλου – Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης
Σάββατο 1/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Απαλού: Νίκη Απαλού – Ατρόμητος Άβαντα
Σάββατο 1/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Σιδηρούς: Πυρσός Σιδηρού – ΑΟ Αγνάντιας (Εθνικός Κ20)
Κυριακή 2/12, Ώρα 11:00, Γήπεδο Χηλής: ΑΕ Νέας Χηλής – ΑΟ Καππαδοκών
Κυριακή 2/12, Ώρα 11:00, Γήπεδο Α. Κεραμάρη: ΑΟ Θράκης Άλεξ – ΑΟ Δορίσκου
Κυριακή 2/12, Ώρα 11:00, Γήπεδο Αγνάντιας: Φορτούνα Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Μαΐστρου
Κυριακή 2/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Δαδιάς: Ακρίτας Δαδιάς – ΑΟ Μοναστηρακίου

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΣΤΗΝ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Σχόλια

comments